USD
НБУ
39.67
Готівка
40.05
EUR
НБУ
43.08
Готівка
43.55
Втрати орків: 4 9 5 0 7 0 (+1380)
USD
НБУ
39.67
Готівка
40.05
EUR
НБУ
43.08
Готівка
43.55

В полтавських школах дітей навчатимуть керувати дронами

Навчати дітей захищати свою країну потрібно відповідно до вимог нашого часу, наголошують в Полтавському обласному ТЦК і СП
Курси підвищення кваліфікації для викладачів предмета Захист України
Курси підвищення кваліфікації для викладачів предмета Захист України
Джерело: Полтавський обласний ТЦК та СП

Курси підвищення кваліфікації для викладачів предмета Захист України

До програми дисципліни Захист України на 2023–2024 навчальний рік було внесено важливі зміни. Тепер на уроках учні навчатимуться тактичній медицині, мінній безпеці, орієнтуватися на місцевості та керувати БПЛА. Нові напрямки навчання вже почали впроваджуватися на практиці, розповіли в Полтавському обласному ТЦК і СП.

Зазначається, що в Полтавській Академії неперервної освіти ім. М. В. Остроградського провели курси підвищення кваліфікації для викладачів предмета Захист України, на яких військові показали, як поводитися з безпілотниками.

У майбутньому також плануються курси за напрямом тактичної медицини.

"Попутно з викладачами обговорили питання покращення навчально-матеріальної бази, адже дрони для навчання ще потрібно закупити. Також обговорили планування і проведення 3-денних навчальних зборів, які є обов’язковими під час викладання предмету Захист України", – йдеться у повідомленні.

У Полтавському обласному ТЦК та СП зазначили, що зацікавлені у якісному отриманні учнями первинних військових навичок, тож долучаються до даного процесу всіма доступними можливостями.

Раніше заступник міністра освіти і науки України Михайло Винницький заявив, що всі освітні заклади країни, розміщені на захід від Києва, мають до вересня вийти у формат навчання офлайн.

Читайте також:
Упав за 12 км від Путіна: Стали відомі деталі перших застосувань українського дрона Упав за 12 км від Путіна: Стали відомі деталі перших застосувань українського дрона "Лютий"
Латвія передаватиме Україні дрони та РЛС власного виробництва, - посол Латвія передаватиме Україні дрони та РЛС власного виробництва, - посол
Кабмін підтримав проєкт указу Зеленського про створення Сил безпілотних систем в ЗСУ Кабмін підтримав проєкт указу Зеленського про створення Сил безпілотних систем в ЗСУ
У Запорізькій області побудують перші п'ять підземних шкіл У Запорізькій області побудують перші п'ять підземних шкіл