USD
НБУ
39.17
Готівка
39.60
EUR
НБУ
42.02
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 3 6 5 0 (+890)
USD
НБУ
39.17
Готівка
39.60
EUR
НБУ
42.02
Готівка
42.85

Усі освітні заклади на захід від Києва мають до вересня вийти в офлайн, – МОН

У прифронтових областях організація навчального процесу у такому форматі наразі є неможливою
освіта
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Всі освітні заклади країни, розміщені на захід від Києва, мають до вересня вийти у формат навчання офлайн. Про це заявив заступник міністра освіти і науки України Михайло Винницький, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми зараз рухаємося тим способом, щоб усі, хто є, умовно кажучи, на захід від Києва, всі заклади, мають до вересня вийти в офлайн, однозначно всі", – сказав Винницький.

За його словами, в багатьох випадках це означатиме необхідність переходити на кілька змін, навчання вечорами, але офлайн-навчання для Міносвіти є пріоритетом.

Водночас він наголосив, що на сьогодні немає можливості реалізувати це у прифронтових областях, зокрема в Харківській, Запорізькій, Одеській, Миколаївській областях, де складна безпекова ситуація через російські обстріли.

Раніше ми повідомляли, що в українських школах, які розташовані неподалік кордону із Росією та Білоруссю, а також на прифронтових територіях, запроваджується проєкт "Служби освітньої безпеки". Він передбачає, що в освітніх закладах працюватимуть поліцейські, які мають пильнувати за безпекою дітей.

Читайте також:
Цьогоріч Литва виділить 1,2 мільярда євро на військову допомогу Україні Цьогоріч Литва виділить 1,2 мільярда євро на військову допомогу Україні
В Україні запустять В Україні запустять "Залізний полігон" для випробування зброї
Німеччина передасть Україні ще одну систему Patriot Німеччина передасть Україні ще одну систему Patriot
У базах поліції є дані про сотні тисяч можливих ухилянтів, - Клименко У базах поліції є дані про сотні тисяч можливих ухилянтів, - Клименко