USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 7 7 0 0 (+1330)
USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65

В ООН знову не змогли знайти ознак геноциду в Україні

Однак розслідування щодо цього ще триватиме
ООН

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

Незалежна міжнародна комісія Організації Об'єднаних Націй з розслідування порушень в Україні поки не дійшла висновку того, що російське вторгнення спричинило геноцид українців. Про це заявив голова комісії Ерік Месе, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Водночас він пообіцяв, що розслідування триватиме.

"На цьому етапі ми досі не дійшли висновку про те, що в Україні відбувається геноцид. Дозвольте мені сказати, що ми чудово усвідомлюємо занепокоєння та звинувачення щодо цього злочину. Ми розслідуємо це крок за кроком. Наразі ми не маємо достатніх доказів, які відповідали б правовим вимогам Конвенції про геноцид", – заявив Месе.

Водночас він наголосив, що комісія продовжить розслідування порушень в Україні.

"Ми, наприклад, відзначали, що в російських ЗМІ пролунали певні заяви, які, можливо, можуть мати стосунок до питання підбурювання до геноциду. Це одна лінія, яку ми розглядатимемо, але висновків поки що немає", – додав голова комісії.

Водночас, за словами Месе, експертам комісії вдалося виявити велику кількість російських воєнних злочинів, і "це серйозні злочини".

Незалежна міжнародна комісія ООН з розслідування порушень в Україні надасть письмові звіти про свою діяльність Генеральній асамблеї в жовтні 2023 року та Раді ООН з прав людини – в березні 2024 року.

Нагадаємо, у березні цього року незалежна міжнародна комісія з розслідування подій в Україні під керівництвом Організації Об'єднаних Націй теж не знайшла доказів геноциду українців після повномасштабного вторгнення РФ.

Також комісія рекомендувала Україні створити реєстр жертв, для більш ефективної допомоги від російської агресії

Водночас парламентська асамблея НАТО одностайно визнала злочини Росії проти України геноцидом, а режим у РФ – рашизмом

Читайте також:
Росіяни вдарили по друкарні Vivat у Харкові Росіяни вдарили по друкарні Vivat у Харкові
Поліція може застосувати силу, якщо військовозобов’язаний перебуває в розшуку, – Вигівський Поліція може застосувати силу, якщо військовозобов’язаний перебуває в розшуку, – Вигівський
Які документи мають носити із собою військовозобов’язані: Роз’яснення ТЦК Які документи мають носити із собою військовозобов’язані: Роз’яснення ТЦК
Справи щодо колаборантів та мобілізації хочуть зробити секретними: Рада підтримала скандальний законопроєкт Справи щодо колаборантів та мобілізації хочуть зробити секретними: Рада підтримала скандальний законопроєкт