USD
НБУ
39.60
Готівка
40.10
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10
Втрати орків: 4 5 7 8 3 0 (+870)
USD
НБУ
39.60
Готівка
40.10
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10

В Міноборони відсторонили керівника департаменту та оголосили підозру

Причина відсторонення – оголошення підозри у кримінальному провадженні
Міноборони
Міністерство оборони України
Джерело: відкриті джерела

В Міністерстві оборони України відсторонили керівника одного з департаментів. Приводом для цього стала підозра, яку він отримав 27 січня. Про це йдеться у повідомленні Міноборони України.

"Рішенням міністра оборони України Рустема Умєрова від 1 лютого 2024 року за клопотанням заступника міністра оборони України генерал-лейтенанта Івана Гаврилюка тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України Тоомас Нахкур відсторонений від виконання службових обов’язків", – зазначається у дописі.

Як уточнили у відомстві, причина відсторонення – оголошення підозри у кримінальному провадженні.

"Підозра Тоомасу Нахкуру була вручена 27 січня 2024 року", – наголосили в Міноборони.

Варто відзначити, що 27 січня у колишнього та чинного чиновників Міноборони та менеджерів "Львівського Арсеналу" провели обшуки. Посадовців підозрюють у розкраданні майже 1,5 млрд гривень на закупівлі снарядів для ЗСУ.

Серед фігурантів – скандально відомий Олександр Лієв, який був керівником Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони. Крім того, обшуки відбулися й у нинішнього керівника цього департаменту Тоомаса Нахкура.

Наприкінці минулого року українські правоохоронці ліквідували корупційну схему придбання боєприпасів для ЗСУ майже на 1,5 млрд гривень. До оборудки причетний керівник одного з головних управлінь Міноборони. Його затримали.

Тиждень тому у результаті комплексних заходів Офісу генерального прокурора та Служби безпеки у співпраці з Міністерством оборони України до бюджету повернуто майже 1,5 млрд гривень, які були незаконно виведені за кордон під час закупівлі оптової партії боєприпасів.

Читайте також:
У НАЗК заявили про можливе різке зростання Реєстру корупціонерів У НАЗК заявили про можливе різке зростання Реєстру корупціонерів
У Міноборони під час аудиту виявили порушення на понад 10 млрд гривень У Міноборони під час аудиту виявили порушення на понад 10 млрд гривень
Повторний огляд обмежено придатних розпочнуть із середини травня, – Міноборони Повторний огляд обмежено придатних розпочнуть із середини травня, – Міноборони
Міноборони оцифрувало дані чоловіків призовного віку, які можуть бути мобілізовані, – Гаврилюк Міноборони оцифрувало дані чоловіків призовного віку, які можуть бути мобілізовані, – Гаврилюк