USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25
Втрати орків: 5 3 0 9 2 0 (+1170)
USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25

Лише в чотирьох областях України заклади охорони здоров'я забезпечені укриттями на 100%. Рейтинг

Яка ж ситуація із забезпеченістю укриттями в закладах охорони здоров'я, UWN запитав в ОВА
укриття
Джерело: UWN

Війна внесла корективи у наше мирне життя і змусила підлаштовуватись під нові умови, які нам диктує сьогодення. Постійні тривоги, обстріли прикордонних районів та ракетні удари по мирних містах дали зрозуміти кожному, наскільки нині важливі укриття – їх наявність та облаштування. Особливо важливим є наявність укриттів в місцях, де громадянам надають медичну допомогу.

Тож, яка ж ситуація із забезпеченістю укриттями в закладах охорони здоров'я, UWN запитав в ОВА. 

Виявилось, що на 100% забезпечені укриттями медичні заклади лише Кіровоградщини, Волині, Вінниччини та Житомирщини

Високий показник забезпеченості закладів охорони здоров'я укриттями мають і Рівненщина та Івано-Франківська область. Тут він сягає 95%.

А от на Херсонщині відсоток забезпечення закладів охорони здоровʼя захисними спорудами становить 91%. Тут заклади охорони здоров'я використовують сховища цивільного захисту, протирадіаційне укриття та найпростіші укриття. В тих медичних установах, де відсутні або непридатні захисті споруди, було встановлено мобільні вуличні укриття, розповіли в ОВА.

Водночас на Сумщині 90% закладів охорони здоровʼя мають найпростіші укриття.

Новини за темою: Попри постійні вибухи вони продовжують жити життя: Як нині проживають люди на Донбасі?

Трішки менше укриттів в закладах охорони здоров'я столиці – Києві, а також в Чернігівській, Запорізькій, Одеській, Полтавській областях.

Так, на Чернігівщині із 86 закладів охорони здоров’я області 75 мають захисні споруди цивільного захисту. Це – 87%. Такий же відсоток медзакладів, що забезпечені укриттями, і в Запорізькій області.

А на Полтавщині 81% лікарняних закладів забезпечені сховищами, протирадіаційними та найпростішими укриттями.

Разом з тим на Одещині заклади охорони здоровʼя забезпечені захисними спорудами на 79,1%.

А от в Києві, за інформацією Департаменту муніципальної безпеки КМДА, відсоток медичних закладів, що забезпечені укриттями, становить 75%.

Забезпеченість закладів охорони здоров’я Хмельницької області укриттями складає 65%, а у Тернопільській області лише 60% медичних закладів забезпечені укриттями.

Джерело: UWN

Заклади охорони здоров'я Київщини забезпечені укриттями лиш на 55,1%.

Трішки гірша ситуація в областях, які інтенсивно обстрілюються армією РФ. Зокрема, на Миколаївщині забезпеченість закладів охорони здоровʼя сховищами складає 6%, протирадіаційними укриттями – 19%, іншими спорудами, які використовуються як укриття, – 30%.

І лише 10,12% закладів охорони здоров’я, що підпорядковані Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної військової адміністрації, забезпечені укриттями. Також, більшість закладів охорони здоров’я користуються укриттями місцевих громад області, що розташовані поряд, додають в ОВА.

Скільки закладів охорони здоров'я Дніпропетровщини забезпечено укриттями – невідомо. В ОВА нам повідомили, що загалом на території області розташовано 3628 обʼєктів фонду захисних споруд цивільного захисту.

Не повідомили інформацію і у Львівській ОВА, мотивуючи це службовою інформацією та воєнним станом в країні.

Офіційні сайти з усіма укриттями країни

Нині ж в Україні діє портал "Залізне укриття", де представлено інформацію щодо приведення до ладу укриттів. 

"Ми показуємо ситуацію в розрізі кожної області, регіону та населеного пункту. Ви зможете побачити детальніше на сайті", – повідомив заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Тимур Ткаченко і додав, що фонд захисних споруд цивільного захисту, який наразі становить близько 60 тис. об'єктів, буде постійно змінюватися.

Із сайтом "Залізне укриття" можна ознайомитися за посиланням.

Ще знайти укриття можна на мапі в застосунку "Дія". А от якщо укриття зачинене – можна поскаржитись сюди.

.

* Дані надавалися обласними військовими адміністраціями та КМВА протягом березня – квітня. Відповідей від Закарпатської, Черкаської та Чернівецької ОВА на цей час не отримали.

Читайте також:
"Марафон добра": Колишній воїн, попри хворобу, долає тисячі кілометрів пішки, щоб допомогти ЗСУ
Запоріжжя вслід за Харковом будує підземні школи Запоріжжя вслід за Харковом будує підземні школи
ГУР ідентифікувало військових РФ, які розстріляли воїнів ЗСУ, коли брали в полон на Запорізькому напрямку ГУР ідентифікувало військових РФ, які розстріляли воїнів ЗСУ, коли брали в полон на Запорізькому напрямку
На ЗСУ з місцевих бюджетів: Яку допомогу фронту запланували цьогоріч в обласних адміністраціях та Києві На ЗСУ з місцевих бюджетів: Яку допомогу фронту запланували цьогоріч в обласних адміністраціях та Києві