USD
НБУ
39.60
Готівка
40.10
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10
Втрати орків: 4 5 7 8 3 0 (+870)
USD
НБУ
39.60
Готівка
40.10
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10

"Укртелеком" підвищив ціни на послуги інтернету та телефонії

Ціни компанія підвищила з 1 березня
Укртелеком
Джерело: відкриті джерела

АТ "Укртелеком" з 1 березня підвищив плату за оптичний інтернет і фіксовану телефонію для домашніх користувачів. Про це заявив генеральний директор АТ "Укртелеком" Юрій Курмаз в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

Він зазначив, що максимальне підняття цін для оптичного інтернету становило 50 гривень за місяць, а для фіксованої телефонії оплата зросла на 30 гривень.

"Ми не розглядаємо суттєвого підвищення цін. Однак обставини, в яких ми перебували у 2023 році, виходячи з тих самих прогнозів вартості певних ресурсів, які забезпечують нашу діяльність, а це насамперед енергоресурси, теплопостачання, вартість матеріалів, вартість робочої сили, яку ми залучаємо для своєї операційної діяльності, спонукали нас дещо підняти ціни у 2024 році", – заявив Курмаз.

Він також розповів, що у 2024 році заплановано лише один етап підвищення цін. Рішення про те, чи знадобиться ще одне підвищення, залежатиме від ринкових обставин у першому півріччі.

За його словами, платіжна дисципліна абонентів "Укртелеком" зберігається на високому рівні.

"Якщо бути точним – відсоток платежів від регулярних нарахувань за білінгом за послуги у 2023 році надані, наприклад у масовому сегменті, становить 99,7% проти 96,7% у 2022 році. У корпоративному сегменті – 100% проти 94% попереднього року", – уточнив гендиректор компанії.

Нагадаємо, раніше аналітики Picodi Україна перевірили ціни 364-х інтернет-провайдерів у 85 країнах світу та склали рейтинг країн із найдешевшим і найдорожчим доступом до інтернету. Україна посіла друге місце в рейтингу за дешевизною – за 100 Мбіт/с українці платять близько 223 гривень на місяць.

Читайте також:
Серйозний розкол, який гальмує голосування і викликає кадрові проблеми. Богдан Яременко про кризу Республіканської партії в США Серйозний розкол, який гальмує голосування і викликає кадрові проблеми. Богдан Яременко про кризу Республіканської партії в США
Нардепи пропонують маркувати спеціальними написами цінники та упаковку товару компаній, які досі працюють в РФ Нардепи пропонують маркувати спеціальними написами цінники та упаковку товару компаній, які досі працюють в РФ
У Польщі затримали агента, який пропонував спецслужбам РФ замах на Зеленського У Польщі затримали агента, який пропонував спецслужбам РФ замах на Зеленського
Через затримку допомоги Україна витратила 4 млрд доларів на зброю, що негативно вплинуло на бюджет, – Мінфін Через затримку допомоги Україна витратила 4 млрд доларів на зброю, що негативно вплинуло на бюджет, – Мінфін