USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 5 7 0 (+440)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

"Укроборонпром" піднявся в рейтингу оборонних компаній світу: На якій позиції український концерн?

Держконцерн піднявся на 24 позиції
Укроборонпром
Джерело: відкриті джерела

Держконцерн "Укроборонпром" піднявся на 24 позиції у рейтингу оборонних компаній: із 89-го на 65 місце. Про це йдеться в оновленому рейтингу від Defense News.

У статистичних показниках вказано, що дохід компанії, яка працює виключно в оборонній сфері, у 2022 році становив 1,28 млрд, у 2021 році – 754,75 млн доларів, що показує 70% зростання.

При цьому у першій десятці рейтингу – шість компаній зі США, три – з Китаю та одна – з Великої Британії.

Про перетворення "Укроборонпрому" на акціонерне товариство

21 березня Кабмін ухвалив рішення про перетворення державного концерну "Укроборонпром" на акціонерне товариство "Українська оборонна промисловість", 100% акцій якого належать державі. Модель трансформації концерну в сучасну оборонну компанію буде реалізовано в межах окремого закону, який президент Володимир Зеленський підписав у жовтні 2021 року.

Так, планується, що 63 підприємства стануть основою для п'яти галузевих науково-виробничих об'єднань – бронетехніка, авіаремонт, високоточне озброєння і боєприпаси, радарні системи і морські системи. І це все має бути зовсім у новому форматі – відповідно до принципів корпоративного управління OECD, стандартів НАТО.

До речі, у липні цього року Україна виробила вдвічі більше мінометних та артилерійських боєприпасів, ніж за весь минулий рік. Планується, що до кінця року країна вироблятиме 155-мм боєприпаси стандарту НАТО.

Читайте також:
Байден закликав Конгрес Байден закликав Конгрес "припинити ігри", щоб Україна й надалі отримувала підтримку США
Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для України
У Харкові побудують першу в Україні підземну школу У Харкові побудують першу в Україні підземну школу
Британія відправить своїх військових в Україну, але не зараз: Сунак пояснив слова міністра оборони країни Британія відправить своїх військових в Україну, але не зараз: Сунак пояснив слова міністра оборони країни