USD
НБУ
36.57
Готівка
37.23
EUR
НБУ
39.35
Готівка
40.30
Втрати орків: 2 1 0 3 5 0 (+410)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.23
EUR
НБУ
39.35
Готівка
40.30

Українські військові будуть здавати ДНК-матеріал. Він зберігатиметься у особовій справі

Цей процес буде запущений найближчим часом
Українські військові
Українські військові
Джерело: відкриті джерела

В Україні найближчим часом буде запущено процес попереднього відбору ДНК-матеріалу у захисників. Про це поінформувала пресслужба Мінреінтеграції.

У повідомленні йдеться, що це питання було обговорене під час міжвідомчої наради за участі силових структур та уповноваженого зі зниклих безвісти. 

"Ключовим було питання налагодження процесу попереднього відбору ДНК-матеріалів у військовослужбовців, правоохоронців і членів добровольчих формувань територіальних громад. Наразі спостерігається позитивна динаміка в налагодженні цього процесу. Кожне відомство напрацьовує індивідуальний порядок відбору і зберігання ДНК-матеріалів", – зазначили у відомстві.

Найближчим часом ДНК людей буде оцифровуватися та зберігатися в особовій справі.

Нагадаємо, ми писали, що США передали Україні ДНК-лабораторії ANDE, завдяки яким ідентифікація загиблих осіб унаслідок бойових дій скоротилася до 90 хвилин. 

Раніше чиновники заявляли, що ДНК-лабораторії допомагають значно прискорити ідентифікацію тисяч загиблих і збір доказів воєнних злочинів російських військових для десятків тисяч справ, що ведуться з початку російського вторгнення.

Читайте також:
У Новий Таволжанці ліквідований російський полковник Стесєв. Губернатор підтвердив втрату контролю за цим селищем У Новий Таволжанці ліквідований російський полковник Стесєв. Губернатор підтвердив втрату контролю за цим селищем
ЗСУ під Бахмутом просунулися на відстань понад півтора кілометра, – Маляр ЗСУ під Бахмутом просунулися на відстань понад півтора кілометра, – Маляр
Росія Росія "викуповує" частини зброї, які експортувала до М'янми та Індії, – ЗМІ
Трагедія біля укриття в Києві: У прокуратурі пояснили, чому просили відправити охоронця під варту Трагедія біля укриття в Києві: У прокуратурі пояснили, чому просили відправити охоронця під варту