USD
НБУ
39.17
Готівка
39.60
EUR
НБУ
42.02
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 3 6 5 0 (+890)
USD
НБУ
39.17
Готівка
39.60
EUR
НБУ
42.02
Готівка
42.85

Україна в червні виробила більше снарядів, ніж за весь 2022 рік

Міністр з питань стратегічних галузей промисловості наголосив, що прагне знову зробити Україну великим експортером зброї
снаряд 155-мм
Джерело: Defense Express
Україна виробила в червні 2023 року більше мінометних та артилерійських снарядів, ніж за весь минулий рік. Про це в інтерв’ю Bloomberg заявив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

Bloomberg зазначає, що Україна майже припинила виробництво артилерійських і мінометних боєприпасів після розпаду Радянського Союзу, а після повномасштабного вторгнення РФ запаси швидко вичерпалися. Унаслідок цього країна стала залежною від постачань союзників.

Тепер же Україна намагається швидко наростити внутрішній випуск боєприпасів.

Так, у червні країна виробила більше мінометних та артилерійських снарядів, ніж за весь минулий рік. Також швидше почали сходити з конвеєрів і українські протитанкові комплекси "Стугна-П". Нарощування виробництва танків і бронетехніки є наступним пріоритетом, але, за словами Камишина, це займе 3-6 місяців.

Новини за темою: Держконцерн "Укроборонпром" реорганізовано в АТ "Українська оборонна промисловість"

Очільник міністерства з питань стратегічних галузей промисловості наголосив, що прагне знову зробити Україну великим експортером зброї.

"Ми маємо бути амбітними, тому що в нас немає вибору. Моя мета — зробити Україну арсеналом вільного світу", — заявив Камишін.

Раніше розповідалося, що Європа намагається наростити виробництво боєприпасів у достатньому обсязі для України та себе, але стикається із серйозними труднощами. Зусилля Євросоюзу гальмують відсутність виробничих потужностей, законодавчі обмеження, брак спеціалізованих робітників, вузькі місця у ланцюжках постачання, високі витрати на фінансування цієї галузі та навіть екологічні норми.

Читайте також:
Цьогоріч Литва виділить 1,2 мільярда євро на військову допомогу Україні Цьогоріч Литва виділить 1,2 мільярда євро на військову допомогу Україні
Німеччина передасть Україні ще одну систему Patriot Німеччина передасть Україні ще одну систему Patriot
Путін підкуповує росіян на війну в Україну, - розвідка Британії Путін підкуповує росіян на війну в Україну, - розвідка Британії
Ідуть штурмом з технікою. Ситуація на сході загострилася, - Сирський Ідуть штурмом з технікою. Ситуація на сході загострилася, - Сирський