USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45
Втрати орків: 2 0 9 9 4 0 (+470)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45

Україна отримала 132 млн доларів кредиту від Світового банку. На що підуть кошти

Позику надано на розвиток сільського господарства
Світовий банк
Джерело: відкриті джерела

Україна отримала фінансування від Світового банку в розмірі 132 млн доларів. Про це повідомила пресслужба Міністерства фінансів.

Позику надано в рамках Угоди (проєкт програми "Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

"Залучені кошти дозволять і надалі підтримувати фінансову стабільність України та відшкодувати пріоритетні видатки, зокрема у сільськогосподарському секторі, для покращення ситуації у харчовій промисловості та забезпеченні продовольчої безпеки України", – зазначив міністр фінансів України Сергій Марченко.

Новини за темою: В Україні за минулий рік зріс рівень бідності: Світовий банк озвучив цифри

Фінансування від Світового банку

Також в цьому місяці Світовий банк виділив Україні 189,32 млн євро. Ці кошти підуть на зарплати держслужбовцям та вчителям за лютий 2023 року.

Зазначено, що гроші, отримані на пільговій основі від Міжнародної асоціації розвитку, потрібно буде повернути упродовж 10 років із 4-річним пільговим періодом.

Раніше Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) через Світовий банк виділило Україні ще 1,25 мільярда доларів на потреби у сфері охорони здоровʼя, освіти та рятувальних служб.

Читайте також:
Очікуємо, що тарифи на електроенергію для населення до кінця року не підвищаться, – Галущенко Очікуємо, що тарифи на електроенергію для населення до кінця року не підвищаться, – Галущенко
Westinghouse може почати будівництво першого малого реактора AP300 в Україні, але не раніше 2028 року Westinghouse може почати будівництво першого малого реактора AP300 в Україні, але не раніше 2028 року
Весна-2023 увійшла до двадцятки найтепліших у Києві Весна-2023 увійшла до двадцятки найтепліших у Києві
Порушення права українця в Польщі: Покрокова інструкція, як подати скаргу Порушення права українця в Польщі: Покрокова інструкція, як подати скаргу