USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

У ЄС знову не змогли домовитися про транш на зброю для України, – журналіст

Глави МЗС Євросоюзу не ухвалили рішення про восьмий транш Європейського фонду миру для України
ЄС

ЄС

Джерело: wikipedia

У понеділок, 22 травня, міністри закордонних справ країн ЄС не змогли погодити виділення нового траншу фінансування на закупівлю озброєння для України. Про це повідомив брюссельський журналіст Рікард Йозвяк у Twitter.

"Як і очікувалося, глави МЗС Євросоюзу не ухвалили рішення про восьмий транш Європейського фонду миру для України. Можливо, завтра", – повідомив Йозвяк.

Також він зазначив, що в середу представники країн ЄС обговорюватимуть ухвалення нового пакета санкцій проти Росії.

"Не чекайте зеленого світла", – додав журналіст.

Як відомо, країни Європейського Союзу вже намагалися узгодити виділення восьмого траншу на зброю для України, однак рішення не було ухвалено через позицію Угорщини.

Крім того, міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що через внесення Україною угорського банку OTP Bank до списку спонсорів війни Будапешту "буде дуже важко" домовитися з ЄС про нові санкції проти Росії.

Варто зазначити, що посли країн – членів ЄС ухвалили рішення надати 1 млрд євро на закупівлю боєприпасів для Збройних сил України. Відповідне рішення схвалили в Брюсселі в рамках засідання Комітету постійних представників (COREPER).
Читайте також:
Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення
Глядачів можуть допустити на трибуни спортивних змагань: В Україні розробляють механізм Глядачів можуть допустити на трибуни спортивних змагань: В Україні розробляють механізм
Кабмін схвалив два документи для функціонування Міжнародного реєстру збитків, завданих Росією Кабмін схвалив два документи для функціонування Міжнародного реєстру збитків, завданих Росією
На Одещині командир взводу ППО продав 20 тонн палива, призначеного для його підрозділу На Одещині командир взводу ППО продав 20 тонн палива, призначеного для його підрозділу