USD
НБУ
38.05
Готівка
38.45
EUR
НБУ
41.20
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 5 6 4 0 (+960)
USD
НБУ
38.05
Готівка
38.45
EUR
НБУ
41.20
Готівка
41.90

У Стокгольмі біженець з Іраку спалив Коран

Попередня подібна акція призвела до двотижневих протестів у Стокгольмі
спалений коран
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

37-річний біженець з Іраку підпалив екземпляр Корану на невеликій акції протесту біля головної мечеті Стокгольма. Його мотиви поки що неясні, але, за його словами, він не хоче своїми діями нашкодити Швеції. Про це повідомляє BBC.

Зазначається, що поліція Стокгольма слідом за рішенням апеляційного суду видала дозвіл на проведення акції, яка присвячена початку мусульманського свята Ід аль-Адха (у деяких країнах відомий як Курбан-байрам).

Спочатку правоохоронці відмовились її санкціонувати з міркувань загрози громадському порядку, після чого організатори звернулися до суду, який вирішив – їх запит законний, і через два тижні після судового рішення поліцейські дали зелене світло.

"Загрози безпеки, пов'язані з підпалом, не мають того характеру, яким у рамках чинного законодавства можна було б виправдати рішення відхилити запит", – йдеться в останній заяві поліції.

Тим часом попередня подібна акція, під час якої у січні цього року біля будівлі посольства Туреччини було спалено Коран, призвела до двотижневих протестів у Стокгольмі, закликів бойкотувати шведські товари та блокування заявки Швеції на вступ до НАТО.

Читайте також:
Парламент Угорщини офіційно схвалив членство Швеції в НАТО Парламент Угорщини офіційно схвалив членство Швеції в НАТО
РФ намагатиметься посварити Україну та Польщу, – ексрадник міністра МВС РФ намагатиметься посварити Україну та Польщу, – ексрадник міністра МВС
Швеція відправляє Україні військові кораблі Швеція відправляє Україні військові кораблі
Поляки посилили блокаду кордону України, а українці почали свою акцію. Фото, відео Поляки посилили блокаду кордону України, а українці почали свою акцію. Фото, відео