USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 4 4 2 0 (+770)
USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85

У Росії розпочався справжній "бунт виборчих урн", – Буданов

Голова української розвідки наголосив, що так звані "вибори" Путіна – нелегітимні
буданов

Кирило Буданов

Джерело: відкриті джерела

Керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов виступив на Форумі російських добровольців та заявив, що в Росії під час так званих "виборів" президента почався справжній "бунт виборчих урн". За його словами, такої кількості зіпсованих бюлетенів та скриньок не було ніде у світі.

"Путін розуміє, що в очах світових лідерів, передусім КНР, він стає нестабільним правителем, який не здатен забезпечити порядок на виборах у себе в країні. Він показує себе слабаком перед своїм народом і елітами. Слабкість – це те, чого він боїться найбільше. Те, що зараз відбувається в РФ, послаблює режим загалом і Путіна особисто. Ми повинні використати цю слабкість і зробити її додатковою зброєю", – наголосив Буданов.

Він також додав, що так звані "вибори" Путіна – нелегітимні. 

"Який би результат не написала російська центральна виборча комісія – це фальшивка, оскільки вибори не відбулися не лише у прикордонних областях. Велика кількість дільниць не матиме можливості порахувати бюлетені, бо російські активісти, усвідомлюючи всю підлість цих "виборів", псують їх", – зауважив начальник ГУР.

У своєму зверненні Буданов також зазначив, що обмежена військова операція опозиційних до Путіна російських збройних формувань у Бєлгородській та Курській областях РФ – лише початок боротьби за їхню рідну країну.

"Громадяни РФ вирішили звільнити свою країну від старої людини та його поплічників, що узурпував владу, незаконно змінив Конституцію і живе в альтернативній реальності зі своїми посіпаками. Війна проти путінського режиму – це законне право громадян вимагати справедливості", – сказав він.

Додамо

Після закриття виборчих дільниць у Росії, за результатами "екзит-полів", на так званих "виборах" Володимир Путін набрав понад 87% голосів.

Новини за темою: РФ залучила до псевдовиборів в окупації тисячі росгвардійців

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський прокоментував проведення так званих "виборів" у Росії. Він заявив, що "Жодної легітимності цієї імітації виборів немає та бути не може".

Читайте також:
Переведення всіх енергоблоків ЗАЕС у стан Переведення всіх енергоблоків ЗАЕС у стан "холодного зупину": Експерт пояснив, як це вплинуло на ситуацію на станції
Росія почне наступ наприкінці травня – на початку червня, але ми добре підготуємося, – Буданов Росія почне наступ наприкінці травня – на початку червня, але ми добре підготуємося, – Буданов
Боротьба з російською пропагандою: Центр протидії дезінформації співпрацюватиме з TikTok, вже виявлено небезпечні канали Боротьба з російською пропагандою: Центр протидії дезінформації співпрацюватиме з TikTok, вже виявлено небезпечні канали
Путін підкуповує росіян на війну в Україну, – розвідка Британії Путін підкуповує росіян на війну в Україну, – розвідка Британії