USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 7 7 0 0 (+1330)
USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65

У РФ за пів року вдвічі зросла кількість підпалів військкоматів, - британська розвідка

З початку повномасштабного вторгнення відбулося 220 нападів на військкомати
Військкомат у Росії. Ілюстрація
Джерело: відкриті джерела

За останні пів року в Росії вдвічі зросла кількість підпалів військкоматів. У Міноборони Британії припускають, що це пов'язано зі зростанням невдоволення війною серед росіян.

Британська розвідка зазначає, що 22 січня 2024 року влада Росії заявила, що з початку повномасштабного вторгнення відбулося 220 нападів на військкомати. Згідно з даними "Медіазони", 113 нападів було зафіксовано з 26 липня 2023 року. Згідно з цим, це свідчить про подвоєння підпалів військкоматів за останні шість місяців.

Директор Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Наришкін звинувачує відповідальних за підпали в тому, що вони "діють за вказівкою західних чиновників".

"Однак збільшення кількості підпалів, найімовірніше, пов'язане зі зростанням невдоволення війною серед російського населення, особливо серед тих, кого буде мобілізовано в разі оголошення другої хвилі мобілізації. Деяким із тих, кого звинувачують у скоєнні таких нападів, були пред'явлені звинувачення в тероризмі та державній зраді", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: В Росії пройшла одна з найбільших акцій протесту з початку повномасштабної війни

Диктатор Володимир Путін під час пресконференції 14 грудня 2023 року заявив, що Росія не планує більше мобілізації заходів. Утім, підпали військкоматів свідчать про брак довіри до цієї обіцянки.

Нагадаємо, раніше ми писали, що від початку повномасштабного вторгнення в Україну на території РФ сталися пожежі на 164 державних об'єктах. Найчастіше у РФ палали військкомати та призовні пункти. Наступні у списку - адміністративні будівлі.

Підпалювали й обстрілювали державні будівлі найчастіше в Московській області, Ленінградській області, Москві і Санкт-Петербурзі.

Читайте також:
Росія має 95 ядерних боєзарядів під Росія має 95 ядерних боєзарядів під "Іскандер": Дослідники дізналися про тактичну ядерну зброю РФ
Росіяни вдарили по друкарні Vivat у Харкові Росіяни вдарили по друкарні Vivat у Харкові
Поліція може застосувати силу, якщо військовозобов’язаний перебуває в розшуку, – Вигівський Поліція може застосувати силу, якщо військовозобов’язаний перебуває в розшуку, – Вигівський
Які документи мають носити із собою військовозобов’язані: Роз’яснення ТЦК Які документи мають носити із собою військовозобов’язані: Роз’яснення ТЦК