USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30

У Раді збирають підписи щодо законопроєкту про заборону діяльності УПЦ МП в Україні

Станом на ранок 25 вересня вже зібрано понад 180 підписів нардепів
УПЦ МП
Джерело: відкриті джерела

У Верховній Раді України вистачить голосів, щоб прийняти законопроєкт про заборону УПЦ МП в державі. Про це в ефірі UWN заявив народний депутат Олег Дунда.

Він зазначив, що станом на ранок 25 вересня в парламенті вже зібрано понад 180 підписів народних обранців щодо винесення в сесійну залу відповідного законопроєкту. Щодо противників ідеї заборони УПЦ МП, то таких нардепів, за словами Дунди, на всю Раду лише кілька десятків чоловік.

"Зараз Соломія Бобровська і Юлія Клименко (нардепи, – ред.) збирають підписи щодо виносу до сесійної зали цього законопроєкту, в першу чергу урядового. Наскільки мені відомо, станом на ранок в них вже є понад 180 підписів... 226 депутатів, 226 голосів в сесійній залі за позбавлення права діяльності УПЦ МП в Україні все ж таки є", – уточнив нардеп.

Він наголосив, що шанси на заборону УПЦ МП в Україні є.

"Я б радив взагалі ставити це питання не роздумуючи про те, чи є взагалі про це голоси, все ж таки розуміючи, що це є нагальним питанням. УПЦ МП  є ворожою структурою для України і української держави, відповідно, суспільство має знати поіменно тих депутатів, які не проголосували або ігнорували голосування по цьому питанні. Відповідно, після цього суспільство має право задати кожному окремо депутату, який проігнорував відповідні питання, чи і далі він буде народним депутатом, чи він має право займати своє місце в сесійній залі після цього", – додав Дунда.

Нагадаємо, ми писали, що голова Верховної Ради Руслан Стефанчук сумнівається, що в парламенті знайдуться необхідні 226 голосів для заборони діяльності Української православної церкви Московського патріархату, якщо такі законопроєкти будуть винесені на голосування. 

Читайте також:
Функції ТЦК можуть передати цивільним органам: У Раді вже обговорюють це питання Функції ТЦК можуть передати цивільним органам: У Раді вже обговорюють це питання
Бронювання до 25% працівників: Комітет рекомендував Раді ухвалити законопроєкт про Бронювання до 25% працівників: Комітет рекомендував Раді ухвалити законопроєкт про "клуб білого бізнесу"
Купірування та видалення пазурів: Раді пропонують заборонити оперувати тварин для Купірування та видалення пазурів: Раді пропонують заборонити оперувати тварин для "краси"
В Україні планують кардинально змінити житлову політику: Якою вона буде та що варто знати громадянам В Україні планують кардинально змінити житлову політику: Якою вона буде та що варто знати громадянам