USD
НБУ
39.60
Готівка
40.10
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10
Втрати орків: 4 5 7 8 3 0 (+870)
USD
НБУ
39.60
Готівка
40.10
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10

У Раді зареєстрували постанову про відкликання Мар’яни Безуглої з посади у комітеті

Надалі цю постанову має розглянути Комітет з питань регламенту
Мар’яна Безугла
Мар’яна Безугла
Джерело: відкриті джерела

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови №10391 про відкликання народної депутатки Мар'яни Безуглої з посади заступника голови Комітету із питань нацбезпеки, оборони та розвідки.

Ініціаторами постанови є 11 нардепів. Серед них – очільник комітету Олександр Завітневич.

"Керуючись положеннями статті 83 регламенту ВРУ, статті 7 закону "Про комітети Верховної Ради" пропонується відкликати нардепку Безуглу Мар'яну Володимирівну з посади заступника голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки", – йдеться у пояснювальній записці.

Як повідомив нардеп Ярослав Железняк, надалі цю постанову має розглянути Комітет з питань регламенту.

"Скоріш за все, 99% вони дадуть рішення: "визначитися залу шляхом голосування". Далі ця постанова може бути винесена 10–12 січня на голосування зали і у випадку наявності 226+ голосів вступити в дію", – зазначив він.

Чим відома Безугла?

Останнім часом Безугла в соцмережах висловлює претензії до дій головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Зокрема, вона звинуватила Залужного у відсутності плану військових дій на 2024 рік і в некомпетентності та висловилася за його відставку.

Заступниця голови парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Мар’яна Безугла на своїй сторінці у Facebook раніше опублікувала дивне опитування. Вона поцікавилася в українців, чи бажають вони народним депутатам смерті.

Крім того, вона пропонувала вирівняти права чоловіків і жінок щодо військового обліку та служби.

Кілька днів тому Безугла запропонувала відправити частину "Кварталу 95" добровольцями на фронт.

Напередодні ми повідомляли, що Комітет з питань безпеки проголосував за відкликання Безуглої з посади заступниці голови.

Читайте також:
Нардепи пропонують маркувати спеціальними написами цінники та упаковку товару компаній, які досі працюють в РФ Нардепи пропонують маркувати спеціальними написами цінники та упаковку товару компаній, які досі працюють в РФ
Влада готує велику реформу освіти: Що зміниться та чи залишиться бюджетна форма навчання Влада готує велику реформу освіти: Що зміниться та чи залишиться бюджетна форма навчання
Зеленський цьогоріч не підписав 36 законодавчих ініціатив Зеленський цьогоріч не підписав 36 законодавчих ініціатив
Деякі нардепи хочуть скласти мандат: Корнієнко відреагував на чутки Деякі нардепи хочуть скласти мандат: Корнієнко відреагував на чутки