USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 5 7 0 (+440)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

У Польщі розповіли, коли заборонять в'їзд авто з російськими номерами

На такий крок Польща пішла слідом за Фінляндією та країнами Балтії
Польща Росія прапор

Прапор Польщі та Росії

Джерело: відкриті джерела

Польща - чергова східноєвропейська країна, яка заборонить в'їзд авто з російськими номерами в країну. Такі заходи запрацюють уже з 17 вересня, повідомив міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Камінський, передає Twitter-аккаунт відомства.

"Після публікації 8 вересня цього року директив Європейської Комісії про заборону в'їзду автомобілів, зареєстрованих у Росії, до ЄС, я хотів би повідомити, що ця заборона на польському кордоні діятиме відзавтра і набуде чинності сьогодні опівночі", - заявив міністр.

Камінський пояснив, що завтра жоден легковий автомобіль, який був зареєстрований у Росії, не зможе в'їхати на територію польської держави.

Нагадаємо, Єврокомісія підтвердила, що громадянам Росії заборонений в'їзд до країн Євросоюзу на легкових автомобілях, зареєстрованих у РФ. Через санкції це розцінюється як заборонений імпорт, тому транспорт підпадає під конфіскацію. Також росіянам заборонено ввозити з собою косметику, ноутбуки, телефони, дорогоцінне каміння та інші речі. 

Пізніше чотири країни ЄС, у тому числі Фінляндія, заборонили в'їзд російським легковим авто.

При цьому ще у червні стало відомо, що у Німеччині почали конфіскувати автомобілі з російськими номерами.

Читайте також:
Росія готується до довгої війни і, ймовірно, збільшує витрати на армію, - розвідка Британії Росія готується до довгої війни і, ймовірно, збільшує витрати на армію, - розвідка Британії
Проросійська партія перемогла на парламентських виборах у Словаччині Проросійська партія перемогла на парламентських виборах у Словаччині
НАЗК призупинило статус угорського ОТР-банк як НАЗК призупинило статус угорського ОТР-банк як "міжнародного спонсору війни"
У НАТО очікують, що Україна і Польща зможуть вирішити конфлікт У НАТО очікують, що Україна і Польща зможуть вирішити конфлікт