USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 5 7 0 (+440)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Автівки, телефони та шампуні: ЄС буде конфісковувати у росіян особисті речі при в'їзді

При спробі росіян заїхати у країни ЄС на машині, транспорт можуть конфіскувати
російські номера
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Єврокомісія підтвердила, що громадянам Росії заборонений в'їзд до країн ЄС на легкових автомобілях, зареєстрованих у РФ. Через санкції це розцінюється як заборонений імпорт, тому транспорт підпадає під конфіскацію. Також росіянам заборонено ввозити з собою косметику, ноутбуки, телефони, дорогоцінне каміння та інші речі. Про це повідомляє "РБК".

Зазначається, що при спробі росіян заїхати у країни ЄС на машині, транспорт можуть конфіскувати.

"Неважливо, чи використовується транспортний засіб у приватних чи комерційних цілях, якщо він підпадає під митні коди, перелічені у додатку XXI та ввозиться з Росії", – пояснює Єврокомісія.

Під ризиком принаймні того, що митні органи країн ЄС можуть не пропустити особисті речі росіян (у тому числі туристів), є такі позиції, як косметика, валізи, ноутбуки, мобільні телефони. А також вироби зі шкіри та хутра, напівдорогоцінне та дорогоцінне каміння, туалетний папір, шампуні, зубні пасти, причепи та напівпричепи для перевезення вантажів, яхти, фотокамери. 

Видання више, що ще минулого літа деякі росіяни, які приїжджали до Німеччини на своїх автомобілях, зіткнулися з арештами машин на митниці. В липні цього року в країні заявили, що ввезення пасажирських автомобілів на російських номерах заборонене через санкції.

4 вересня посольство Росії в Німеччині повідомило про окремі випадки конфіскації у росіян їх особистих автомобілів, зареєстрованих у РФ. Зазначалося, що росіяни планували використати автівки не для комерційних цілей.

Читайте також:
"Вагнер" знову може стати серйозною загрозою для України, – ISW
Росія готується до довгої війни і, ймовірно, збільшує витрати на армію, - розвідка Британії Росія готується до довгої війни і, ймовірно, збільшує витрати на армію, - розвідка Британії
Проросійська партія перемогла на парламентських виборах у Словаччині Проросійська партія перемогла на парламентських виборах у Словаччині
Норвегія забороняє вʼїзд автомобілям з російськими номерами Норвегія забороняє вʼїзд автомобілям з російськими номерами