USD
НБУ
38.31
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95
Втрати орків: 4 1 9 0 2 0 (+1070)
USD
НБУ
38.31
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95

У Карпатах запрацювала рекордна газова свердловина

Розвідувальна свердловина глибиною 1600 метрів дала найвищий для цього регіону показник за останні 20 років – понад 200 тисяч кубометрів газу на добу
Свердловина в Карпатах
Свердловина в Карпатах
Джерело: Укргазвидобування

"Укргазвидобування" відкрило новий поклад газу на родовищі у Карпатах, що вважалося виснаженим. Про це повідомляє "Нафтогаз".

Зазначається, що розвідувальна свердловина глибиною 1600 метрів дала найвищий для цього регіону показник за останні 20 років – понад 200 тисяч кубометрів газу на добу.

Рекордні показники газовидобутку було досягнуто завдяки використанню сучасних технологій, зокрема бурового верстата "Іван Богун".

"Результат цієї свердловини і загалом роботи на старих родовищах компанії демонструє ефективність використання сучасних технологій і нових підходів до інтерпретації даних. Західний регіон має великий потенціал для відкриття нових покладів вуглеводнів, який підтверджується результатами сусідніх країн", − відзначив т. в. о. генерального директора "Укргазвидобування" Олег Толмачев.

Свердловину для буріння закладали за результатами інтерпретації нових даних, отриманих за допомогою раніше проведених сейсморозвідувальних 3D-досліджень. Тепер фахівці "Львівгазвидобування" працюють над розширенням технологічних можливостей наземної інфраструктури для збільшення продуктивності свердловини.

"За результатами проведення комплексу геофізичних досліджень у свердловині наші фахівці визначили низку продуктивних горизонтів, які розширюють перспективи родовища для буріння нових свердловин. А результати випробування дадуть змогу оцінити запаси нового покладу", − зазначив директор з розвідки та розробки "Укргазвидобування" Максим Вітик.

Нагадаємо, у травні "Укргазвидобування" заявило про запуск найпотужнішої свердловини за останні роки.

Читайте також:
Шмигаль розповів, чи продовжить Україна транзит російського газу до ЄС Шмигаль розповів, чи продовжить Україна транзит російського газу до ЄС
Сахалінське родовище газу в Україні майже виснажене, – керівник Сахалінське родовище газу в Україні майже виснажене, – керівник "Укрнафтобуріння"
Через блокаду кордону в Україні подорожчає автогаз Через блокаду кордону в Україні подорожчає автогаз
ЄС не бачить потреби продовжувати контракт на транзит російського газу через Україну ЄС не бачить потреби продовжувати контракт на транзит російського газу через Україну