USD
НБУ
38.31
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95
Втрати орків: 4 1 9 0 2 0 (+1070)
USD
НБУ
38.31
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95

У грудні ЗСУ отримають в рази більше безпілотників, – Міноборони

На сьогодні у Збройних силах України експлуатується близько 70 модифікацій безпілотних літальних апаратів і більш ніж 20 різних типів боєприпасів для БПЛА
БПЛА
Джерело: відкриті джерела

Міноборони отримало додатковий ресурс на закупівлю дронів, тож у грудні українські війська отримають в рази більше безпілотників. Про це розповів заступник міністра оборони України Іван Гаврилюк в інтерв'ю АрміяІnform.

"Об’єктивно впродовж останніх місяців наші військові отримують більше безпілотників різних типів та модифікацій. Але треба розуміти, що з огляду на інтенсивність бойових дій на окремих ділянках фронту, БПЛА, особливо тактичного рівня, є по суті витратним матеріалом", – зазначив він.

За словами Гаврилюка, запаси дронів потрібно поповнювати фактично безперервно, як і снарядів.

"У листопаді нам вдалося направити у війська більше БПЛА, ніж попереднього місяця. Нещодавно ми отримали додатковий ресурс на закупівлю. Тому у грудні ЗСУ отримають вже в рази більше безпілотників. Сподіваюсь, картина на полі бою зміниться", – припустив заступник міністра оборони.

Він також наголосив, що необхідно масштабувати не лише виробництво БПЛА, але й виробництво РЕБ.

"Ми все більше стимулюємо активізацію внутрішніх виробництв цієї техніки. Нині для цього докладається максимум зусиль і можливих фінансових ресурсів", – додав Гаврилюк.

На сьогодні у Збройних силах України експлуатується близько 70 модифікацій безпілотних літальних апаратів і більш ніж 20 різних типів боєприпасів для БПЛА. Нещодавно допущено до експлуатації шість нових зразків РЕБ, у тому числі так звані окопні, сказав заступник міністра оборони. 

Новини за темою: Україна запустила серійне виробництво дронів-камікадзе й випускає десятки на місяць, – Камишін

Раніше ми повідомляли, що в Україні спростили процедуру списання БПЛА та техніки на фронті.

Завдяки спрощенню процедури та скороченню строків списання командири будуть оперативніше отримувати інформацію про потребу у військовій техніці.

Читайте також:
"Сергій Котов" пішов на дно: Серед екіпажу російського корабля є загиблі, поранені й знищений вертоліт Ка-29
Міноборони вперше придбає 20 тис. БпАК через Prozorro Міноборони вперше придбає 20 тис. БпАК через Prozorro
В Україні може збільшитись військовий збір для ФОП: Уряд готує законопроєкт В Україні може збільшитись військовий збір для ФОП: Уряд готує законопроєкт
Україна передала до МКС докази вчинення злочинів проти релігійних груп, завданих РФ у Криму Україна передала до МКС докази вчинення злочинів проти релігійних груп, завданих РФ у Криму