USD
НБУ
38.48
Готівка
38.70
EUR
НБУ
41.73
Готівка
42.10
Втрати орків: 4 0 9 0 1 0 (+770)
USD
НБУ
38.48
Готівка
38.70
EUR
НБУ
41.73
Готівка
42.10

Цьогоріч Україна отримала від Південної Кореї більше снарядів, ніж від усієї Європи, – ЗМІ

Доставку снарядів розпочали на початку 2023 року
Південна Корея
Джерело: відкриті джерела

Сполучені Штати Америки переконали владу Південної Кореї негласно виділити для України близько 330 тис. артилерійських снарядів калібру 155 мм у 2023 році. Це більше, ніж усі країни Європи разом узяті. Про це повідомляє The Washington Post.

У виданні зазначають, що закони Південної Кореї забороняють такі постачання в зони бойових дій, тож передачі снарядів мали йти ненапряму.

"Високопоставлені представники адміністрації США говорили з колегами в Сеулі, які були згодні за умови, що поставки йтимуть обхідним шляхом", – йдеться у матеріалі.

За даними видання, доставку снарядів розпочали на початку 2023 року.

Отже, Південна Корея направила Україні артилерійських снарядів більше, ніж усі країни Європи разом, зазначають у The Washington Post.

У виданні додали, що була ще одна альтернатива щодо постачання Україні снарядів. Йдеться про американські касетні боєприпаси DPICM. У Пентагоні їх було тисячі, вони припадали пилом десятиліттями, але держсекретар Ентоні Блінкен відмовився.

Раніше ми повідомляли, що ЄС зіткнувся з проблемами в питанні постачання Україні 1 млн боєприпасів.

Також ми писали, що Фінляндія збирається виготовляти снаряди для України. Зазначалося, що рішення про початок виробництва, ймовірно, ухвалять до Різдва.

Читайте також:
Анатомія лютневої люті, або Ми переможемо тільки разом! Анатомія лютневої люті, або Ми переможемо тільки разом!
Представництво НАТО в Україні відновить повноцінну роботу, - Гайдервін Представництво НАТО в Україні відновить повноцінну роботу, - Гайдервін
Угоди поки не буде: Польща й Україна не домовилися про імпорт аграрної продукції Угоди поки не буде: Польща й Україна не домовилися про імпорт аграрної продукції
Українські військові збили модернізований російський А-50У Українські військові збили модернізований російський А-50У