USD
НБУ
36.57
Готівка
38.35
EUR
НБУ
39.42
Готівка
40.90
Втрати орків: 1 6 7 4 9 0 (+920)
USD
НБУ
36.57
Готівка
38.35
EUR
НБУ
39.42
Готівка
40.90

Суд вдруге відсторонив Андрія Павелка від посади президента УАФ. В асоціації заперечують

Попередньо відсторонення Павелка подовжено до 13 травня
Андрій Павелко
Джерело: РБК-Україна

Печерський районний суд вдруге відсторонив від посади президента Української асоціації футболу Андрія Павелка. Про це повідомляє FootballHub, посилаючись на ухвалу суду.

Ще у лютому суд відсторонив Павелка від виконання обов'язків президента УАФ терміном на один місяць – до 17 березня. Проте ухвала так і не набрала законної сили: Павелко подав на нього апеляцію.

За підсумками чергового засідання Печерський районний суд вдруге відсторонив Павелка від посади президента УАФ.

Згідно з текстом ухвали, відсторонення Павелка подовжено до 13 травня. І, на відміну від попереднього рішення, підлягає негайному виконанню.

В УАФ вже відреагували на інформацію про відсторонення Павелка. Там кажуть, що відсторонення не було подовжено саме через те, що попереднє не набрало чинності.

Новини за темою: Виробник форми збірної України з футболу зробив комплект для російського клубу: Яка реакція українців

"Рішення суду, яким уперше було частково задоволено клопотання прокурорів про тимчасове відсторонення Андрія Павелка, не набрало законної сили. Бо суддя встановив особливий порядок його виконання – рішення набуде чинності тільки після оскарження в апеляційній інстанції. Тому наразі таке рішення не набуло чинності. Андрій Павелко, як і генеральний секретар УАФ Юрій Запісоцький, оскаржили попередні ухвали суду й сьогодні продовжують виконувати свої посадові обов’язки. Апеляційний розгляд триває", – зазначається у зверненні пресслужби асоціації.

Раніше

Відсторонення Павелка стосується справи будівництва заводу з виробництва штучної трави, яке було відкрито ще у 2019 році. Президента УАФ звинувачують у розкраданні коштів.

У листопаді 2022 року Павелка заарештували, але згодом звільнили під заставу у розмірі майже 10 млн гривень. 

Читайте також:
Міжнародна федерація хокею продовжила відсторонення збірних РФ і Білорусі від міжнародних змагань Міжнародна федерація хокею продовжила відсторонення збірних РФ і Білорусі від міжнародних змагань
Федерація тенісу України виступила проти бойкоту турнірів за участю росіян і білорусів Федерація тенісу України виступила проти бойкоту турнірів за участю росіян і білорусів
Вперше в історії. Україна завершила сезон Кубку світу з біатлону без нагород Вперше в історії. Україна завершила сезон Кубку світу з біатлону без нагород
Поєдинок Усик – Ф'юрі під загрозою зриву: Команда українця висунула британцю ультиматум Поєдинок Усик – Ф'юрі під загрозою зриву: Команда українця висунула британцю ультиматум