USD
НБУ
39.79
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.38
Готівка
42.95
Втрати орків: 4 6 1 0 6 0 (+800)
USD
НБУ
39.79
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.38
Готівка
42.95

Смертельна аварія у Венеції: Загинуло дев'ятеро українців

П’ятеро українців доставлені до лікарні
ДТП в Італії
ДТП в Італії
Джерело: скріншот

Італійська влада ідентифікувала кожного з 21 загиблого у ДТП з автобусом поблизу Венеції. Серед загиблих в аварії виявилося дев’ять українців. Про це повідомляє італійське видання Ansa.

Серед жертв також є четверо румунів, троє німців, двоє португальців, один хорват, один південноафриканець та один італієць – він і був водієм автобуса.

Крім того, ідентифіковано 13 із 15 постраждалих, доправлених до лікарні. Серед них п’ятеро українців, четверо німців, двоє іспанців, хорват і француз.

Ще двоє постраждалих, чиї особи ще не підтверджені, можуть бути громадянами України та Німеччини.

Серед 15 постраждалих в аварії – 12 дорослих і троє неповнолітніх. Десятеро з госпіталізованих перебувають у реанімації.

Нагадаємо, що внаслідок ДТП в Італії 21 людина загинула. Травми отримали 15 осіб. Ще декілька вважаються зниклими безвісти.

Попередньо, автобус компанії La Linea працював на метані. За попередньою версією, він з'їхав з проїжджої частини, пробив огорожу і, пролетівши близько 30 м, опинився біля залізничних колій.

Ймовірно, автобус зачепив електропроводи і загорівся. На місці працювали не менше 40 машин швидкої медичної допомоги.

Читайте також:
МЗС наказало припинити усі консульські дії щодо українців призовного віку МЗС наказало припинити усі консульські дії щодо українців призовного віку
На руках в українців може бути до 5 мільйонів одиниць зброї, – Клименко На руках в українців може бути до 5 мільйонів одиниць зброї, – Клименко
У 2023 році українці брали близько 700 тисяч мікрокредитів на місяць У 2023 році українці брали близько 700 тисяч мікрокредитів на місяць
Родини полонених цивільних українців можуть отримати допомогу від держави: Як це зробити Родини полонених цивільних українців можуть отримати допомогу від держави: Як це зробити