USD
НБУ
39.17
Готівка
39.60
EUR
НБУ
42.02
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 3 6 5 0 (+890)
USD
НБУ
39.17
Готівка
39.60
EUR
НБУ
42.02
Готівка
42.85

Шрі-Ланка скасовує візи тисячам росіян, їм дали два тижні, щоб зібрати речі

З 28 лютого 2022 року візи продовжили 11 463 росіянам і 3993 українцям
Шрі-Ланка
Шрі-Ланка
Джерело: відкриті джерела

Тисячам російських туристів на Шрі-Ланці повідомили про те, що вони мають виїхати упродовж 14 днів. Відповідний документ опублікував Департамент імміграції та еміграції. Таке рішення стосується тих туристів, які перебувають у Шрі-Ланці довгий час, щоб уникнути війни. Про це пише independent.co.uk.

Департамент імміграції Шрі-Ланки оприлюднив листа до секретаря Міністерства туризму з проханням повідомити довгострокових російських та українських туристів, які проживають на Шрі-Ланці, що вони мають виїхати до 7 березня.

У циркулярі зазначено, що українцям і росіянам, які постраждали від припинення польотів до їхніх країн після початку війни, дозволено залишатися на Шрі-Ланці з 28 лютого 2022 року без штрафів за прострочені туристичні візи.

Урядові джерела повідомили Daily Mirror, що з 28 лютого 2022 року візи продовжили 11 463 росіянам і 3993 українцям. Тим часом офіс президента Шрі-Ланки наказав провести розслідування щодо циркуляра і заявив, що уряд офіційно не приймав рішення скасовувати візи туристам.

Міністр туризму Харін Фернандо зазначив, що відомство отримує скарги на деяких російських туристів, які ведуть незаконний бізнес у південній частині країни. За його словами, влада провела рейди після обговорень з Департаментом імміграції.

Зокрема, у районах Велігама та Аругам-Бей зросла кількість російських закладів, які допускали лише "білошкірих" громадян із суворою забороною для місцевих. Деякі з бізнесів включали роботу барів і ресторанів, оренду скутерів і заняття водними видами спорту. Податки за таку діяльність на Шрі-Ланці росіяни не сплачували.

Тим часом уряд Фінляндії ухвалив рішення про закриття пунктів перетину кордону з Росією до 14 квітня. Рішення означає продовження локауту на два місяці, тоді як раніше локаут продовжувався по одному місяцю. Згідно з попередніми рішеннями, закриття кордону мало закінчитися в неділю цього тижня. Минулого разу уряд Фінляндії ухвалив рішення продовжити закриття кордонів з Росією ще на місяць – до 11 лютого.

Читайте також:
Видачу готівки обмежать: Бундестаг схвалив єдину платіжну картку для біженців Видачу готівки обмежать: Бундестаг схвалив єдину платіжну картку для біженців
Компанія литовської Vičiūnai могла завозити до Росії товари військового призначення Компанія литовської Vičiūnai могла завозити до Росії товари військового призначення
ЄС готує окремий режим санкцій проти Росії ЄС готує окремий режим санкцій проти Росії
ЄС почав працювати над 14-м пакетом санкцій проти РФ ЄС почав працювати над 14-м пакетом санкцій проти РФ