USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 5 6 1 0 (+990)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

Щоб збільшити явку. Росіяни зганяють військових на "вибори президента" в окупації

"Висока явка" повинна свідчити про підтримку окупації з боку місцевих
Вибори в окупації
Окупанти голосують за президента РФ
Джерело: Інформаційний спротив

Російські терористи намагаються збільшити явку на так званих "виборах президента" на тимчасово окупованих територіях шляхом примусового голосування особового складу. Про це повідомляє пресслужба "Центру національного спротиву".

Головним завдання "виборів" в окупації є не обрання російського диктатора Володимира Путіна, а "висока явка", яка повинна свідчити про підтримку окупації з боку місцевих.

"Для збільшення кількості осіб, що проголосували, росіяни організували "вибори" у своїх окупаційних частинах, що розташовані на ТОТ. За явку відповідають замполіти. Окупаційні війська мають завершити голосування до 15 березня й саме їх бюлетені стануть основою для фальсифікацій явки", – додає ЦНС.

Вибори у Росії

У РФ вибори президента триватимуть три дні – з 15 по 17 березня 2024 року. 8 грудня російський диктатор Володимир Путін офіційно заявив про намір знову переобиратися.

Як писав Reuters, у такому разі Путін зможе залишатися при владі щонайменше до 2030 року. Причому прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков уже заявив, що Путіна переобирають із результатом у 90% голосів.

Окупанти в рамках підготовки до виборів уже почали завозити "агітаторів" на тимчасово окуповані території України. Напередодні стало відомо, що ЦВК РФ ухвалила постанову, згідно з якою вибори-2024 пройдуть на захопленій частині України.

Нагадаємо, Росія значно активізувала маховик залякування та репресій у зв’язку з підготовкою до так званого виборчого процесу та "переобрання" Путіна, а також задля виявлення противників російського поневолення.

Раніше Міністерство закордонних справ України у відповідь на заяву Путіна про вибори РФ на окупованих територіях заявило, що плани Росії провести вибори президента на тимчасово окупованих територіях України є незаконними й нікчемними. МЗС наголошує на тому, що включення голосів, які були отримані на тимчасово окупованих територіях, поставить під сумнів легітимність всього результату виборів президента Росії.

А українці на тимчасово окупованих територіях ігнорують загарбників у їх прагненні зібрати якнайбільше підписів на псевдовибори у РФ. Навіть під дулами автоматів у росіян вдалось зібрати в українців не більше ніж п'ять тисяч підписів.

Читайте також:
Росія примушує людей на окупованих територіях міняти довідки про інвалідність на російські Росія примушує людей на окупованих територіях міняти довідки про інвалідність на російські
У Бердянську окупанти ще у 2023 році стратили двох дітей та не повертають тіла: Лубінець звернувся до МКЧХ У Бердянську окупанти ще у 2023 році стратили двох дітей та не повертають тіла: Лубінець звернувся до МКЧХ
Роберту Мецолу переобрали президенткою Європейського парламенту Роберту Мецолу переобрали президенткою Європейського парламенту
Оголошено офіційні результати виборів у Франції: Як розподілилися місця в парламенті? Оголошено офіційні результати виборів у Франції: Як розподілилися місця в парламенті?