USD
НБУ
38.48
Готівка
38.80
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95
Втрати орків: 4 0 6 0 8 0 (+1130)
USD
НБУ
38.48
Готівка
38.80
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95

Українці на захоплених територіях ігнорують псевдовибори РФ

Росіяни продовжують фальсифікувати "збір підписів" на підтримку Путіна
Мелітополь
Українці ігнорують псевдовибори РФ
Джерело: відкриті джерела

Українці на тимчасово окупованих територіях ігнорують загарбників у їх прагненні зібрати якнайбільше підписів на псевдовибори у РФ. Навіть під дулами автоматів у росіян вдалось зібрати в українців не більше ніж п'ять тисяч підписів. Про це інформує Центр національного спротиву.

"На тимчасово окупованих територіях триває фарс під назвою "вибори президента РФ". В межах цього пропагандистського дійства, яке направлене на створення ілюзії підтримки окупації з боку місцевих, росіяни наразі збирають підписи у підтримку "кандидата" Володимира Путіна, який офіційно є міжнародним злочинцем", – йдеться в повідомленні ЦНС.

Зазначається, що відповідні підписи збирають "волонтери", які обходять будинки місцевих у супроводі російських військових. Втім, попри примусовість процесу, організацію збору серед працівників "держустанов", наразі ворог зібрав не більше ніж п'ять тисяч підписів. У Центрі національного спротиву закликали українців і надалі ігнорувати ініціативи окупантів, не брати участь у "виборах" та не відчиняючи дверей приспішникам РФ.

Новини за темою: СБУ оголосила підозру керівникам центрвиборчкому РФ, які проводили "вибори" на окупованих територіях

Вибори у Росії

У РФ вибори президента триватимуть три дні – з 15 по 17 березня 2024 року. 8 грудня російський диктатор Володимир Путін офіційно заявив про намір знову переобиратися.

Як писав Reuters, у такому разі Путін зможе залишатися при владі щонайменше до 2030 року. Причому прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков уже заявив, що Путіна переобирають із результатом у 90% голосів.

Окупанти в рамках підготовки до виборів уже почали завозити "агітаторів" на тимчасово окуповані території України. Напередодні стало відомо, що ЦВК РФ ухвалила постанову, згідно з якою вибори-2024 пройдуть на захопленій частині України.

Нагадаємо, Росія значно активізувала маховик залякування та репресій у зв’язку з підготовкою до так званого виборчого процесу та "переобрання" Путіна, а також задля виявлення противників російського поневолення.

Раніше Міністерство закордонних справ України у відповідь на заяву Путіна про вибори РФ на окупованих територіях заявило, що плани Росії провести вибори президента на тимчасово окупованих територіях України є незаконними й нікчемними. МЗС наголошує на тому, що включення голосів, які були отримані на тимчасово окупованих територіях, поставить під сумнів легітимність всього результату виборів президента Росії.

Читайте також:
Лише 15% українців виступають за перевибори президента під час війни, – КМІС Лише 15% українців виступають за перевибори президента під час війни, – КМІС
На т. о. території України прибули спецзагони з Кремля: Начебто будуть На т. о. території України прибули спецзагони з Кремля: Начебто будуть "малювати" для Путіна результат виборів
У Мексиці розстріляли кандидата в Конгрес від правлячої партії У Мексиці розстріляли кандидата в Конгрес від правлячої партії
На президентських виборах в Азербайджані з величезним відривом лідирує чинний лідер Ільхам Алієв На президентських виборах в Азербайджані з величезним відривом лідирує чинний лідер Ільхам Алієв