USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

Що робити, якщо у "Резерв+" ви у розшуку, та кому оновлювати дані: Пояснення Міноборони

Заходити в застосунок потрібно лише військовозобов’язаним, а не військовим
Резерв плюс
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Міністерство оборони опублікувало відповіді на найпопулярніші запитання щодо застосунку "Резерв+". Про це йдеться на сторінці відомства у Facebook.

Кому потрібно завантажувати додаток?

Це стосується лише військовозобов'язаних.

Військовим, жінкам, які не на військовому обліку, громадянам молодше 18 або старше 60 років його встановлювати не потрібно.

Джерело: Міністерство оборони України

Чи потрібно йти до ТЦК після авторизації у додатку "Резерв+"?

Ні. У відомстві зазначають, що, оновивши дані у додатку, ви виконали вимоги закону. 

Джерело: Міністерство оборони України

Що робити, якщо дані з реєстру "Оберіг" неправильні?

У такому разі варто звернутись до Територіального центру комплектування, де ви стоїте на обліку. Зазначається, що такі помилки – це людський фактор.

Джерело: Міністерство оборони України

"Резерв+" показує, що ви "в розшуку". Що робити?

Зазвичай такий статус присвоюється тим, хто порушив правила військового обліку. Для з'ясування деталей варто з’явитись до Терцентру комплектування.

Джерело: Міністерство оборони України

Я – військовий і я "в розшуку". Що робити?

У Міноборони кажуть, що це також помилка через людський чинник. Для прискорення її виправлення можна звернутися до ТЦК та СП, але це необов’язково. Команда застосунку працює над тим, щоб виправити ці помилки.

Джерело: Міністерство оборони України

Чому не виходить авторизуватись у додатку?

Воно зараз працює у тестовому режимі. Якщо вам не вдалося оновити дані в перші дні, то спробуйте пізніше. Їх можна оновити до 16 липня.

Джерело: Міністерство оборони України

Для чого застосунок "Резерв+"?

Він надає можливість оперативного оновлення даних і доступу до інформації в реєстрі "Оберіг" та став доступним для скачування на смартфонах через App Store і Google Play Market з 18 травня.

Технічна команда працює 24/7, виправляє всі помилки та реагує на зауваження.

Що цьому передувало?

18 травня в Україні запрацював новий закон про мобілізацію

Тепер усі чоловіки віком від 18 до 60 років протягом 60 календарних днів зобов’язані оновити дані стосовно свого місця перебування. А вручення повістки буде вважатися здійсненим тоді, коли Територіальний центр комплектування надішле документ на останню відому адресу, за якою зареєстрована особа.

На облік будуть братися громадяни із 17 років. Виняток – особи, які відбувають покарання. 

Читайте також:
Командир 125-ї бригади, яка тримала оборону Харківщини під час російського прориву, йде з посади Командир 125-ї бригади, яка тримала оборону Харківщини під час російського прориву, йде з посади
Переважну кількість ударних бригад і полків ворог сконцентрував на Покровському напрямку, – Сирський Переважну кількість ударних бригад і полків ворог сконцентрував на Покровському напрямку, – Сирський
Україна перебуває на четвертому місці у світі за імпортом озброєнь Україна перебуває на четвертому місці у світі за імпортом озброєнь
Ключовою ціллю росіян під час балістичних обстрілів з т.о. Криму є портова інфраструктура Ключовою ціллю росіян під час балістичних обстрілів з т.о. Криму є портова інфраструктура