USD
НБУ
38.48
Готівка
38.70
EUR
НБУ
41.73
Готівка
42.10
Втрати орків: 4 0 9 0 1 0 (+770)
USD
НБУ
38.48
Готівка
38.70
EUR
НБУ
41.73
Готівка
42.10

СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії

Під час проїзду потяга по високому 35-метровому мосту спрацювали закладені в нього вибухові пристрої
Чортів міст у Бурятії
"Чортів міст" у Бурятії
Джерело: відкриті джерела

На Байкало-Амурській залізничній магістралі у РФ вибухнув ще один потяг із паливом. Про це пише "Українська правда" з посиланням на джерело в силових структурах.

Зазначається, що цей підрив став другим етапом спецоперації Служби безпеки України із виведення з ладу цієї важливої залізничної магістралі, яку росіяни використовують у тому числі й для військової логістики.

Після першого вибуху в Північномуйському тунелі рашисти почали використовувати об'їзний шлях, що проходить через Чортів міст.

На це і розраховувала СБУ: під час проїзду потяга по цьому високому 35-метровому мосту спрацювали закладені в нього вибухові пристрої. Як наслідок – загорілось шість цистерн.

"Російським спецслужбам варто звикати, що наші люди – всюди. Навіть в далекій Бурятії", – заявило джерело.

Вибух на Байкало-Амурській магістралі в Бурятії

У ніч на 30 листопада стався вибух на Байкало-Амурській магістралі в Бурятії. Як виявилося, це була вдала операція СБУ, яка паралізувала єдиний серйозний шлях залізничного сполучення між РФ та Китаєм. 

Тоді під час руху вантажного поїзда спрацювали чотири вибухових пристрої. Зараз на місці працює ФСБ, залізничники безуспішно намагаються мінімізувати наслідки спецоперації.

Читайте також:
КНДР відправила Росії вже півтора мільйона боєприпасів, - ГУР КНДР відправила Росії вже півтора мільйона боєприпасів, - ГУР
Більшість американців підтримують захист союзників по НАТО і не згодні зі словами Трампа, - опитування Більшість американців підтримують захист союзників по НАТО і не згодні зі словами Трампа, - опитування
Анатомія лютневої люті, або Ми переможемо тільки разом! Анатомія лютневої люті, або Ми переможемо тільки разом!
За 2023 рік Путін заробив 1 млрд євро на продажі пального в ЄС попри заборону, – Politico За 2023 рік Путін заробив 1 млрд євро на продажі пального в ЄС попри заборону, – Politico