USD
НБУ
39.57
Готівка
39.85
EUR
НБУ
42.12
Готівка
42.90
Втрати орків: 4 5 6 0 5 0 (+710)
USD
НБУ
39.57
Готівка
39.85
EUR
НБУ
42.12
Готівка
42.90

Росія повинна відмовитись від ядерної зброї, – у Міноборони України назвали одну з умов завершення війни

Війна завершиться повернення усіх територій України, втім, необхідно створити механізм, який унеможливить повторний напад ворога
переговорна група
Джерело: відкриті джерела

Війна між Україною та Росією повинна завершитись перемовинами та відмовою країни-терориста від ядерної зброї. Про це в інтерв'ю Tagesspiegel заявив заступник міністра оборони України Іван Гаврилюк.

Як пояснив Гаврилюк, всі війни у світі закінчуються переговорами, у зв'язку з чим війна між Україною та Росією не повинна стати винятком. Він додав, що під час підписання будь-якого документа Росія повинна відмовитись від ядерної зброї. Війна завершиться повернення усіх територій України, втім, необхідно створити механізм, який унеможливить повторний напад ворога.

"Будуть підписані угоди – з одного боку коаліцією держав, які підтримують Україну, та Росією – з іншого боку. І цей документ має містити пункт про відмову Росії від ядерної зброї, тому що ця держава – загроза миру", – пояснив заступник міністра оборони.

Новини за темою: РФ може планувати великий наступ влітку 2024 року, – Financial Times

Нагадаємо, у 2022 році президент Володимир Зеленський ухвалив рішення РНБО про неможливість переговорів із диктатором Володимиром Путіним. Для відновлення переговорів Росія повинна: повністю покинути територію України; змінити політичну еліту; визнати воєнні злочини; видати організаторів війни для трибуналу.

Навесні минулого року генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш заявив, що мирні переговори між Україною і Росією зараз неможливі. За словами генсека ООН, організація веде діалог зі сторонами для розв'язання конкретних проблем.

Читайте також:
Палата представників США оприлюднила текст законопроєктів про допомогу партнерам. Україні передбачено 61 млрд доларів Палата представників США оприлюднила текст законопроєктів про допомогу партнерам. Україні передбачено 61 млрд доларів
Засуджені зможуть служити не тільки на посадах рядових, а щодо служби засуджених корупціонерів триває дискусія, – Шуляк Засуджені зможуть служити не тільки на посадах рядових, а щодо служби засуджених корупціонерів триває дискусія, – Шуляк
Вихід на світовий ринок: Український виробник військових рацій Himera отримав постачальника в США Вихід на світовий ринок: Український виробник військових рацій Himera отримав постачальника в США
Влітку ЗСУ зможуть отримати український дрон Влітку ЗСУ зможуть отримати український дрон "Шмавік", який є аналогом китайського DJI Mavic. Які переваги вітчизяного коптера та скільки коштує?