USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

Наразі переговори про мир в Україні неможливі, – генсек ООН

За словами Гутерреша, обидві сторони переконані, що можуть перемогти у війні
Гутерріш
Джерело: DPA

Мирні переговори між Україною і Росією зараз неможливі. Про це заявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш, передає El Pais.

"На жаль, я вважаю, що переговори про мир зараз неможливі. Обидві сторони переконані, що можуть перемогти", – сказав він.

За словами генсека ООН, організація веде діалог зі сторонами для розв'язання конкретних проблем.

"Найважливішою ініціативою став експорт зерна з України... А зараз я не бачу можливості для негайного припинення вогню і мирних переговорів", – констатував Гутерреш.

Він також наголосив, що основною метою Організації Об'єднаних Націй є встановлення "справедливого миру згідно з міжнародним правом і Статутом ООН".

Коли Україна може почати переговори?

Раніше в Офісі президента заявили, що Україна готова почати переговори щодо Криму, якщо Збройні сили наблизяться до півострова. Але при цьому українська влада не виключає шлях звільнення Криму Силами оборони.

Також президент Володимир Зеленський у березні зазначав, що Київ готов сісти за стіл перемовин лише після виведення військ РФ з території України.

Читайте також:
Переважну кількість ударних бригад і полків ворог сконцентрував на Покровському напрямку, – Сирський Переважну кількість ударних бригад і полків ворог сконцентрував на Покровському напрямку, – Сирський
Україна перебуває на четвертому місці у світі за імпортом озброєнь Україна перебуває на четвертому місці у світі за імпортом озброєнь
Ключовою ціллю росіян під час балістичних обстрілів з т.о. Криму є портова інфраструктура Ключовою ціллю росіян під час балістичних обстрілів з т.о. Криму є портова інфраструктура
Надводного флоту окупантів у Чорному морі немає, але є підводні човни, – Плетенчук Надводного флоту окупантів у Чорному морі немає, але є підводні човни, – Плетенчук