USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 4 4 2 0 (+770)
USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85

Росія почала зміцнювати кордони після рейдів добровольців, – розвідка

Особовий склад угруповань військ РФ "Курськ", "Брянськ" та "Бєлгород" тренують виявляти та боротись з диверсійно-розвідувальними групами
Окупанти, армія РФ, російські військові
Джерело: відкриті джерела

Росія почала зміцнювати кордони після рейдів добровольців. Зокрема окупанти почали тренувати новобранців та готувати укріплення. Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

За даними ГУР, заходи зі зміцнення ділянок російського кордону у Бєлгородській, Курській, Брянській областях держава-агресор активізувала після рейдів "Сибірського батальйону", Російського добровольчого корпусу та легіону "Свобода Росії".

Особовий склад угруповань військ РФ "Курськ", "Брянськ" та "Бєлгород" тренують виявляти та боротись з диверсійно-розвідувальними групами, вести штурмові дії в умовах міської забудови, охороняти та обороняти об’єкти критичної інфраструктури.

Вишкіл новобранців для посилення прикордонних російських регіонів окупанти проводять, зокрема, в окупованому Маріуполі та інших окупованих містах України. Також противник зміцнює, вдосконалює та маскує укріплення у Бєлгородській, Курській, Брянській областях та намагається збільшити там кількість засобів боротьби з дронами, РЕБ та ППО.

Зокрема, до Курської області планують перемістити підрозділи 5-ї зенітно-ракетної бригади ворога, яка нині перебуває на окупованій території Луганської області. До того ж інженерні підрозділи росіян збільшують географію мінно-вибухових загороджень у прикордонних областях.

ГУР повідомляє, що серед місцевого населення вказаних областей зростає рівень невдоволення діями муніципальних чиновників, влади в Кремлі та російських пропагандистів, які рекомендують мешканцям прикордоння "терпіти" та поринути у скорботу за вбитими під час теракту у Підмосков'ї росіянами.

Нагадаємо, Російський добровольчий корпус спільно з двома іншими підрозділами прорвали кордон із Росією 12 березня та взяли під контроль кілька населених пунктів, зокрема, у Бєлгородській та Курській областях. При цьому російський диктатор Путін звинувачує Україну у подіях на території Бєлгородської та Курської області і не вказує, що кордон прорвали бійці добровольчих батальйонів.

Читайте також:
Один мобілізований обходиться державі в 1,3 млн гривень на рік Один мобілізований обходиться державі в 1,3 млн гривень на рік
"Дочка" Auchan продала свої активи у РФ
Переведення всіх енергоблоків ЗАЕС у стан Переведення всіх енергоблоків ЗАЕС у стан "холодного зупину": Експерт пояснив, як це вплинуло на ситуацію на станції
Росія почне наступ наприкінці травня – на початку червня, але ми добре підготуємося, – Буданов Росія почне наступ наприкінці травня – на початку червня, але ми добре підготуємося, – Буданов