USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70
Втрати орків: 2 0 6 2 0 0 (+480)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70

Раді пропонують звільняти зі служби військових, чиї родичі загинули або пропали безвісти на війні

Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді ухвалити законопроєкт
зсу

Український військовий 

Джерело: відкриті джерела

Верховній Раді пропонують звільняти з військової служби військовослужбовців, якщо їхні близькі родичі загинули або пропали безвісти. Відповідний законопроєкт №8009 розглянув сьогодні Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

"За результатами розгляду комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді ухвалити законопроєкт за основу та в цілому", – йдеться в повідомленні.

Документом пропонується встановити додаткову підставу для звільнення з військової служби під час воєнного стану військовослужбовцям чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати, дід, баба або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час дії воєнного стану.

Раніше

Парламентом було ухвалено закон, який передбачає, що не підлягають призову особи, близькі яких загинули чи пропали безвісти під час російсько-української війни. Однак не враховано всіх категорій громадян, тому задля відновлення принципу справедливості, пропонується аналогічним чином врахувати інтереси військовослужбовців та забезпечити їм право на звільнення з військової служби.

Читайте також:
У Бахмуті знизилася інтенсивність боїв, але ЗСУ потроху просуваються, – Міноборони У Бахмуті знизилася інтенсивність боїв, але ЗСУ потроху просуваються, – Міноборони
НБУ вводить в обіг нову монету номіналом 10 гривень НБУ вводить в обіг нову монету номіналом 10 гривень
Скільки української техніки Скільки української техніки "знищила" російська пропаганда: Інфографіка
У Чернівцях агент РФ шпигував за підрозділами ЗСУ, СБУ та прикордонників У Чернівцях агент РФ шпигував за підрозділами ЗСУ, СБУ та прикордонників