USD
НБУ
40.88
Готівка
41.20
EUR
НБУ
44.38
Готівка
44.80
Втрати орків: 5 5 6 6 5 0 (+1030)
USD
НБУ
40.88
Готівка
41.20
EUR
НБУ
44.38
Готівка
44.80

Шалені втрати у спробі взяти лише один мікрорайон міста: Військові назвали, скільки росіян загинуло у Часовому Ярі

РФ втратила до п'яти тисяч бійців у спробах взяти один мікрорайон Часового Яру
Часів Яр
Часів Яр
Джерело: скріншот

Часів Яр – місто, яке росіяни тривалий час планують захопити. Втім марно. Місто було і залишається українським. Щоправда, з одного з мікрорайонів – Канал – українським бійцям все ж довелося відступити. А росіяни разом з руїнами, які ж самі і зробили, отримали ще й чималі втрати. Про них в ефірі телемарафону і розповів речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Назар Волошин.

"Російські матері і дружини мають знати, що їхніх п'ять тисяч чоловіків не повернуться додому, бо намагалися взяти певний район населеного пункту (Часів Яр, – ред.)", – наголосив речник ОСУВ "Хортиця".

Наразі окупантам вдалось взяти лише руїни одного з мікрорайонів Часового Яру. Загалом за минулу добу було зафіксовано по місту 250 обстрілів з різних видів озброєння, здебільшого – на півдні населеного пункту.

Місто руїн

До російського вторгнення населення Часового Яру становило 12 тисяч осіб, зараз там залишаються близько 500 цивільних, які сидять в підвалах під постійними обстрілами. 

Інтенсивний наступ на Часів Яр російська армія розпочала цієї весни. Уже у квітні цьогоріч президент України Володимир Зеленський заявив, що до 9 травня російська армія планує захопити Часів Яр Донецької області. Однак план росіян не справдився.

Чому це місто так важливе для росіян? Часів Яр розташований на стратегічній висоті. Далі на захід лежать критично важливі міста - Костянтинівка, Краматорськ, Слов’янськ і Покровськ. Вони опиняться під загрозою окупації, якщо військам Кремля вдасться перебратися через горб у Часовому Яру.

Читайте також:
Росія заявляє, що Україна готує підрив дніпровських дамб, щоб звинуватити РФ: В українському МЗС відповіли Росія заявляє, що Україна готує підрив дніпровських дамб, щоб звинуватити РФ: В українському МЗС відповіли
Оформити статус УБД можна буде на порталі Дія Оформити статус УБД можна буде на порталі Дія
Корпус Корпус "Охматдиту", куди прилетіла російська ракета, не підлягає відновленню, його знесуть, – МОЗ
Пільги за кредитними зобов’язаннями. Як військовослужбовцю скористатися своїм правом? Пільги за кредитними зобов’язаннями. Як військовослужбовцю скористатися своїм правом?