USD
НБУ
41.22
Готівка
41.58
EUR
НБУ
44.70
Готівка
45.30
Втрати орків: 5 7 1 3 5 0 (+1230)
USD
НБУ
41.22
Готівка
41.58
EUR
НБУ
44.70
Готівка
45.30

Пункти незламності запрацювали на 96 залізничних вокзалах України

У пунктах є все найнеобхідніше, що може знадобитися під час ймовірних блекаутів
пункт незламності
Пункт незламності на залізничному вокзалі в Києві
Джерело: відкриті джерела

АТ "Укрзалізниця" відкрила Пункти незламності на 96 залізничних вокзалах по всій Україні. Про це повідомили в пресслужбі компанії.

Зокрема Пункти незламності працюють на залізничних вокзалах у Херсоні, Миколаєві, Краматорську, Слов'янську, Києві, Львові та в інших населених пунктах.

"Заздалегідь розпочали підготовку до зими і вже з жовтня поетапно відкриваємо наші Пункти незламності на вокзалах. Тут є все найнеобхідніше, що може знадобитися під час блекауту. Також до місцевості, де це буде потрібно, готовий виїхати на допомогу Food Train і забезпечити мешканців теплою їжею", – розповів голова правління УЗ Євген Лященко.

І додав, що в Пунктах незламності громадяни серед іншого можуть скористатися інтернетом від Starlink. Ці місця короткострокового одночасного перебування людей забезпечені резервним електроживленням.

Така ініціатива охоплює фактично всі вокзали країни.

Раніше

Нещодавно уряд ухвалив створити перелік Пунктів незламності в застосунку "Дія".

Водночас напередодні в Міністерстві енергетики спростували інформацію про нібито застосування в Україні графіків відключень електроенергії. Про це йдеться на сторінці відомства у Facebook

Міненерго запевняє, що електроенергії, яку виробляють українські електростанції, наразі повністю достатньо для забезпечення потреб споживачів.

"Обмежень електропостачання наразі не передбачається у жодній з областей країни. Вони можливі виключно у разі масованих ворожих обстрілів, і, як наслідок, пошкоджень енергетичного обладнання. А також технологічних порушень та у разі несприятливих погодних умов", – йдеться в повідомленні.

Також відомо, що бізнесу гарантуватимуть безперебійне постачання електрики під час блекаутів.

Новини за темою: Готовність до знеструмлень: Що буде з інтернетом взимку під час ймовірних блекаутів?
Читайте також:
Підпалив релейну шафу УЗ: У Києві затримали диверсанта РФ Підпалив релейну шафу УЗ: У Києві затримали диверсанта РФ
Перевірка буде Перевірка буде "поглибленою": В уряді запідозрили регуляторів у неправильних застосуваннях відключень світла
У Київській області у робочий режим переведуть усі Пункти незламності У Київській області у робочий режим переведуть усі Пункти незламності
УЗ матиме свою енергокомпанію, яка побудує по Україні десятки газових електростанцій УЗ матиме свою енергокомпанію, яка побудує по Україні десятки газових електростанцій