USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70
Втрати орків: 2 0 6 2 0 0 (+480)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70

Принц Вільям у Польщі: Він вже зустрівся з військовими та планує поспілкуватися з українцями-біженцями

Принц став першим членом королівської родини, який зустрівся з солдатами в Польщі з початку вторгнення в Україну
Принц Вільям у Польщі_1
Джерело: Sky News

Британський принц Вільям здійснив неоголошену поїздку до Польщі, де зустрівся з британськими та польськими військовими, дислокованими поблизу кордону Республіки Польща з Україною, повідомляє Sky News.

Принц став першим членом королівської родини, який зустрівся з солдатами в Польщі з початку вторгнення в Україну.

Як зазначається, принц спочатку побував у місці дислокації 3-ї бригади Сил територіальної оборони у Жешуві, де зустрівся з міністром оборони Польщі Маріушем Блащаком та оглянув експозицію військової техніки. Потім він зустрівся з військовослужбовцями британських збройних сил, аби дізнатися, як вони співпрацюють із польськими колегами у контексті підтримки України.

"Наші країни підтримують міцні зв’язки. Завдяки нашій співпраці задля підтримки народу України та її свободи, яка також є нашою і вашою свободою, ці зв’язки ще більше зміцнюються", – сказав спадкоємець британського престолу.

За даними CNN, після несподіваного візиту до військових принц Вільям вирушив до Варшави, де він відвідав Центр розміщення біженців, "щоб на власні очі побачити гуманітарну відповідь і наскільки важливою є підтримка, яку громади по всій Польщі надають українцям, які тікають від війни".

У четвер він проведе зустріч з президентом Польщі Анджеєм Дудою. Завершить свій візит принц Вільям, відвідавши ресторанний зал Hala Koszyki, де зустрінеться з молодими українцями, які поділяться своїм досвідом переселення до Польщі після війни. Очікується, що вони розкажуть, як відновили навчання та знайшли роботу у Варшаві. Принц також поспілкується з родинами, які прийняли українських біженців.

Теги: Польща
Читайте також:
Польща заморозила понад мільярд євро російських активів. Для їх конфіскації Сейм готує зміни до Конституції Польща заморозила понад мільярд євро російських активів. Для їх конфіскації Сейм готує зміни до Конституції
У Польщі з 1 липня скасують автоматичне продовження віз та посвідок на проживання. Що робити українцям У Польщі з 1 липня скасують автоматичне продовження віз та посвідок на проживання. Що робити українцям
Відповідь на дії РФ. Польща підрахує збитки від дій СРСР під час Другої світової Відповідь на дії РФ. Польща підрахує збитки від дій СРСР під час Другої світової
Литва хоче перейменувати Росію Литва хоче перейменувати Росію