USD
НБУ
39.55
Готівка
39.95
EUR
НБУ
42.06
Готівка
42.90
Втрати орків: 4 5 6 9 6 0 (+910)
USD
НБУ
39.55
Готівка
39.95
EUR
НБУ
42.06
Готівка
42.90

Принц Вільям у Польщі: Він вже зустрівся з військовими та планує поспілкуватися з українцями-біженцями

Принц став першим членом королівської родини, який зустрівся з солдатами в Польщі з початку вторгнення в Україну
Принц Вільям у Польщі_1
Джерело: Sky News

Британський принц Вільям здійснив неоголошену поїздку до Польщі, де зустрівся з британськими та польськими військовими, дислокованими поблизу кордону Республіки Польща з Україною, повідомляє Sky News.

Принц став першим членом королівської родини, який зустрівся з солдатами в Польщі з початку вторгнення в Україну.

Як зазначається, принц спочатку побував у місці дислокації 3-ї бригади Сил територіальної оборони у Жешуві, де зустрівся з міністром оборони Польщі Маріушем Блащаком та оглянув експозицію військової техніки. Потім він зустрівся з військовослужбовцями британських збройних сил, аби дізнатися, як вони співпрацюють із польськими колегами у контексті підтримки України.

"Наші країни підтримують міцні зв’язки. Завдяки нашій співпраці задля підтримки народу України та її свободи, яка також є нашою і вашою свободою, ці зв’язки ще більше зміцнюються", – сказав спадкоємець британського престолу.

За даними CNN, після несподіваного візиту до військових принц Вільям вирушив до Варшави, де він відвідав Центр розміщення біженців, "щоб на власні очі побачити гуманітарну відповідь і наскільки важливою є підтримка, яку громади по всій Польщі надають українцям, які тікають від війни".

У четвер він проведе зустріч з президентом Польщі Анджеєм Дудою. Завершить свій візит принц Вільям, відвідавши ресторанний зал Hala Koszyki, де зустрінеться з молодими українцями, які поділяться своїм досвідом переселення до Польщі після війни. Очікується, що вони розкажуть, як відновили навчання та знайшли роботу у Варшаві. Принц також поспілкується з родинами, які прийняли українських біженців.

Теги: Польща
Читайте також:
У Польщі затримали агента, який пропонував спецслужбам РФ замах на Зеленського У Польщі затримали агента, який пропонував спецслужбам РФ замах на Зеленського
Заступник голови Полтавської облради під виглядом службового відрядження подорожував Євросоюзом Заступник голови Полтавської облради під виглядом службового відрядження подорожував Євросоюзом
"Куб", "Osa-P" та "С-125 Newa SC": Ракети до яких систем ППО може передати Україні Польща?
Польща може передати Україні радянські ракети для ППО, – Дуда Польща може передати Україні радянські ракети для ППО, – Дуда