USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 6 3 7 0 (+1300)
USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65

Попит на оренду квартир у Києві на 38% вищий за довоєнний

У квітні на 4% зросла ціна на оренду двокімнатних квартир у Києві
оренда квартир
Джерело: відкриті джерела

Попит на оренду квартир у Києві у квітні 2023 року перевищив довоєнний показник на 38%. Про це свідчать дані команди iOS-застосунку для оренди квартир bird.

"Кількість шукачів квартир в оренду повністю відновилася з початку війни і навіть більше: сьогодні попит на 38% вищий за довоєнний рівень. Очікуваного підвищення цін на оренду після зими і локдаунів поки що не відбулося", – йдеться у пресрелізі.

За даними bird, у квітні на 4% зросла ціна на оренду двокімнатних квартир у Києві. Так, тепер медіанна ціна становить 13 тис. грн/міс., тоді як для однокімнатних – 9 тис. грн/міс., трикімнатних – 20 тис. грн/міс.

У Львові загалом зберігаються вищі ціни на оренду квартири, ніж у столиці, однак порівняно з попереднім місяцем однокімнатні квартири здешевшали на 7%, двокімнатні – на 12%. Отже, медіанна ціна оренди однокімнатної квартири у Львові становить 15 тис. грн/міс., двокімнатної – 16 тис. грн /міс., трикімнатної – 18,6 тис. грн/міс.

Bird – перший застосунок для пошуку оренди квартир зі штучним інтелектом. Наразі – майже 300 тис. користувачів в App Store з рейтингом застосунку 4,9 бала.

До 2022 року bird працював виключно в Києві. У Львові застосунок було запущено 13 грудня 2022 року завдяки отриманому компанією гранту від Google. Крім того, торік сервіс запустив застосунок birb у Лондоні та планує запуск у Варшаві.

Читайте також:
Перетворити на символ ЛГБТ або веселку над водою: В УІНП розповіли про можливе майбутнє колишньої Арки дружби народів у Києві Перетворити на символ ЛГБТ або веселку над водою: В УІНП розповіли про можливе майбутнє колишньої Арки дружби народів у Києві
У Києві можуть продовжити відключення світла до ранку 17 травня: Дефіцит в енергосистемі – значний У Києві можуть продовжити відключення світла до ранку 17 травня: Дефіцит в енергосистемі – значний
На реконструкцію парку На реконструкцію парку "Наталка" в Києві виділили 20 млн гривень
Нині до київського ТЦК доставили понад дві тисячі ухилянтів Нині до київського ТЦК доставили понад дві тисячі ухилянтів