USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 2 8 7 6 0 (+1180)
USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00

Помер народний депутат Андрій Іванчук

Українському депутату було 50 років
народний депутат Андрій Іванчук

Народний депутат Андрій Іванчук

Джерело: Руслан Стефанчук Facebook

У ніч на 25 вересня пішов із життя народний депутат України Андрій Іванчук. Про це повідомив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук у Facebook.

"Жахлива новина. Сьогодні вночі відійшов у вічність народний депутат України 7-го, 8-го, 9-го скликань Андрій Іванчук. Мої щирі співчуття рідним і близьким у зв'язку з передчасною смертю. Вічна пам'ять!" – написав Стефанчук.

Причини смерті поки що невідомі.

Новини за темою: Помер український науковець Ігор Козловський, який пережив російський полон

Коротка політична біографія Іванчука

Уперше до парламенту Андрій Іванчук потрапив у 2012 році за списком партії "Батьківщина". На позачергових виборах 2014 року він балотувався до Верховної Ради вже від партії "Народний фронт" Арсенія Яценюка.

На останніх виборах 2019 року Іванчук був обраний до Верховної Ради 9-го скликання як безпартійний самовисуванець. Перебував у складі депутатської групи "Довіра", очолював підкомітет з питань банківської діяльності, монетарної стабільності, взаємодії з Національним банком України та захисту прав споживачів фінансових послуг Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики.

Іванчук родом з Івано-Франківська. На момент смерті йому було 50 років.

Раніше стало відомо, що помер український музикант і колишній народний депутат (5-го, 6-го і 7-го скликань) Ян Табачник.

Читайте також:
ВАКС взяв під варту нардепа Лабазюка ВАКС взяв під варту нардепа Лабазюка
Нардеп від Нардеп від "Батьківщини" Данілов написав заяву про складання мандата
Нардеп Одарченко вийшов із СІЗО під заставу у 15 млн гривень, - ЗМІ Нардеп Одарченко вийшов із СІЗО під заставу у 15 млн гривень, - ЗМІ
У Верховній Раді заблокували законопроєкт про легалізацію медичного канабісу У Верховній Раді заблокували законопроєкт про легалізацію медичного канабісу