USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

Помер український музикант та екснардеп Ян Табачник: Біографія та політична кар'єра артиста

Табачник довгий час боровся з раком легенів
Ян Табачник
Джерело: wikipedia

Помер український музикант і колишній народний депутат (V, VI і VII скликань) Ян Табачник. Про це повідомив журналіст Михайло Маслій у Facebook.

Він розповів, що Табачник помер після 20:00 11 вересня в Тель-Авіві, у лікарні. Йому було 79 років. Останні два роки він боровся з раком.

"Як виявилося і підтвердив час, найвірнішими в останні два роки, відтоді, як боровся з раком легень і пройшов лікування в найкращій приватній клініці Ізраїлю в Тель-Авіві, більше ніж 100 сеансів хіміотерапії та опромінення... Поховають уродженця Чернівців у Тель-Авіві. Таке було його бажання, на землі його рідного народу", – написав журналіст.

Біографія артиста

Табачник народився в Чернівцях 1945 року. Закінчив Чернівецьке культпросветучилище, музично-педагогічний факультет Мелітопольського державного педагогічного інституту, юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Гру на акордеоні артист почав опановувати в 10 років, з 13 вже виступав на запрошення. У 16 років став артистом оркестру "Київського держцирку на сцені".

У 90-х роках Табачник влаштував тур колоніями і в'язницями на підтримку кандидата в президенти України Леоніда Кучми.

Політична кар'єра

Як відомо, Табачник був народним депутатом Верховної Ради України V, VI, VII скликань від "Партії регіонів" України.

Також артист брав участь у голосуванні за "мовний закон" у 2012 році.

Читайте також:
Понад 70% компенсацій за житло отримують нардепи від Понад 70% компенсацій за житло отримують нардепи від "Слуги народу"
Волонтерство можуть зарахувати студентам як практику: Рада підтримала за основу новий освітній законопроєкт Волонтерство можуть зарахувати студентам як практику: Рада підтримала за основу новий освітній законопроєкт
Екснардеп Сольвар мобілізувався до ЗСУ, розгляд його справи відклали Екснардеп Сольвар мобілізувався до ЗСУ, розгляд його справи відклали
Екснардепа від Екснардепа від "Партії регіонів" Дмитра Святаша засудили до 12 років в'язниці