USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 9 0 2 0 (+1070)
USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90

Польські протестувальники призупинять блокування пункту пропуску "Медика"

Блокаду припиняють на період свят
Кордон Польща
Джерело: відкриті джерела

Вже завтра польські фермери, які блокували пункт попуску "Медика – Шегині" призупинять свій страйк. Про це повідомляє Міністерство сільського господарства Польщі.

На своїй сторінці у соцмережі X відомство зазначило, що відповідної домовленості вдалося досягти під час зустрічі міністра сільського господарства Польщі Чеслава Секерського з протестувальниками.

Відомо, що блокаду знімають на період свят.

Як повідомляє RMF FM із посиланням на одного з організаторів акції Романа Кондрува, протест буде призупинено з 8-ї ранку неділі, але вже 2 або 3 січня 2024 року фермери можуть відновити свій страйк на кордоні.

"Водночас Кондрув зауважив, що у разі отримання письмової заяви від прем’єр-міністра Дональда Туска про те, що їхні вимоги будуть виконані, протест, ймовірно, не будуть поновлювати", – йдеться у дописі.

Також у виданні зазначають, що Чеслав Секерський на пресконференції запевнив, що вимоги будуть виконані, але на це потрібен час. Він додав, що кошти на виконання деяких вимог передбачені, зокрема, у державному бюджеті, який наразі перебуває на стадії розгляду.

Напередодні повідомлялося, що у Польщі сподіваються на припинення блокади кордону до Різдва. Також зазначалося, що Київ і Варшава узгоджують "останні деталі", аби дійти компромісу щодо кордону.

Читайте також:
У США затримали ексспівробітника ПС, який У США затримали ексспівробітника ПС, який "зливав" секретні дані про Україну через сайт знайомств
Середня зарплата в Україні зросла на 16,7%: У Держстаті розповіли, кому платять більше Середня зарплата в Україні зросла на 16,7%: У Держстаті розповіли, кому платять більше
Telegram вживатиме заходів щодо Telegram вживатиме заходів щодо "проблемних каналів", на які вказала українська влада
Атака України на Mail.ru: Росія пересилає через пошту військову документацію, – експерт Атака України на Mail.ru: Росія пересилає через пошту військову документацію, – експерт