USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30

Польща хоче заборонити імпорт діамантів і скрапленого газу з Росії

Заборону пропонують застосувати в рамках 12-го пакета санкцій ЄС проти Росії
Прапор Євросоюзу
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

Польща представила у Брюсселі пропозицію щодо 12 пакета санкцій проти Росії. Зокрема, в рамках документа пропонується заборонити імпорт діамантів і скрапленого газу. Про це інформує видання PAP.

"За даними видання, пропозиція Варшави включає заборону на імпорт з Росії діамантів, подальших обмежень у сфері послуг, зокрема заборону надання інформаційно-комунікаційних технологій суб’єктам із РФ", – ідеться у повідомленні.

Зазначається, що також Варшава пропонує подальші обмеження в енергетичному секторі, зокрема заборону на імпорт скрапленого природного газу з Росії.

Крім того, у Польщі вважають, що ухвалений у липні 2023 року пакет "мінісанкцій" проти Білорусі не є достатнім захистом від обходу обмежень проти Росії, йдеться у повідомленні.

"У цьому контексті, на думку Варшави, ЄС необхідно терміново прийняти новий пакет санкцій також проти Білорусі, скоригувавши санкції проти Москви та Мінська. На думку Польщі, поточна неналагодженість створює системну прогалину, внаслідок чого Білорусь стає центром обходу санкцій ЄС проти Росії", – додають у виданні.

Раніше ми писали, що ЄС може запровадити 12-й пакет санкцій проти Росії вже у жовтні.

Йшлося про те, що країни – члени Європейського Союзу розпочали обговорення щодо впровадження 12-го пакета обмежень проти РФ. Передбачається, що нові санкції, ймовірно, включатимуть заборону на російські алмази і довгоочікувану пропозицію використати прибуток від заморожених активів Центрального банку РФ для допомоги Києву. 

Попередньо Євросоюз на пів року продовжив санкції проти РФ за порушення територіальної цілісності України. Обмеження застосують щодо майже 1800 осіб та установ РФ.

Читайте також:
Позиція сили, заморожування війни РФ проти України – не відповідь і Росія обрала війну, а не дипломатію. Головні тези першого дня Саміту миру в Швейцарії Позиція сили, заморожування війни РФ проти України – не відповідь і Росія обрала війну, а не дипломатію. Головні тези першого дня Саміту миру в Швейцарії
Бійці Бійці "Азову" в Серебрянському лісі вибили окупантів з деяких позицій
Усе, про що домовимося, буде частиною миротворчого процесу, - Зеленський на Саміті миру Усе, про що домовимося, буде частиною миротворчого процесу, - Зеленський на Саміті миру
Саміт миру офіційно відкрито: Зеленський і Амгерд виступили на першій пресконференції. Відео Саміт миру офіційно відкрито: Зеленський і Амгерд виступили на першій пресконференції. Відео