USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

Погіршення стану здоров'я президента Туреччини – у Ердогана дали відповідь

Чутки про погіршення здоров'я президента Туреччини назвали безпідставними
президент Туреччини Реджеп Ердоган
Джерело: відкриті джерела

Президент Туреччини Реджеп Ергодан почуває себе задовільно, і всі чутки щодо погіршення стану його здоров'я – безпідставні. Про це заявив директор зі зв’язків із громадськістю глави держави Фахреттін Алтун, повідомляє Іletisim.

Він заявив, що Ердоган найближчими днями візьме участь у церемонії відкриття атомної електростанції. Правда, по відеозв'язку.

Чому з'явилися чутки про здоров'я Ердогана

Президентові Туреччини стало погано під час прямого ефіру, коли він відповідав на запитання журналістів. Пізніше Ердоган заявив, що у нього є проблеми зі шлунком. Після цього стало відомо, що глава держави скасував поїздку містами Туреччини у рамках передвиборчої кампанії.

Деякі турецькі ЗМІ повідомляли, що у Ердогана, можливо, стався інфаркт міокарда.

Пізніше центр боротьби з дезінформацією адміністрації президента Туреччини сказав, що інформація про інфаркт міокарда в Ердогана є неправдивою. В оточенні глави держави заявили, що насправді у нього "легка застуда".

Коли у Туреччині відбудуться вибори

Президентські та парламентські вибори у Туреччині відбудуться 14 травня.

Ердоган перебуває при владі з 2003 року. Спочатку він був премʼєр-міністром. У 2014-му став першим обраним президентом на всенародних виборах. До цього главу держави у Туреччині обирав парламент.

Головним опонентом Ердогана на цих виборах є Кемаль Киличдароглу – лідер Республіканської народної партії.

Згідно з останнім опитуванням агенції ORC Araştirma, 43,2% виборців проголосували б за Ердогана, а 56,8% – за Киличдароглу.

Читайте також:
Кабмін запропонує Раді ратифікувати Угоду про вільну торгівлю з Туреччиною Кабмін запропонує Раді ратифікувати Угоду про вільну торгівлю з Туреччиною
США ввели санкції проти компаній, які підтримують російський ВПК: У списку є китайські підприємства США ввели санкції проти компаній, які підтримують російський ВПК: У списку є китайські підприємства
Надходження пального з Росії в порти інших країн упали вдвічі Надходження пального з Росії в порти інших країн упали вдвічі
У Туреччині відбулися місцеві вибори: Партія Ердогана зазнала поразки від опозиції У Туреччині відбулися місцеві вибори: Партія Ердогана зазнала поразки від опозиції