USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.76
Готівка
44.40
Втрати орків: 5 0 3 8 0 0 (+1460)
USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.76
Готівка
44.40

Кабмін запропонує Раді ратифікувати Угоду про вільну торгівлю з Туреччиною

Далі документ передадуть до парламенту
Україна Туреччина
Джерело: відкриті джерела

Кабінет міністрів схвалив проєкт закону про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною. Про це поінформував прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

"Підтримали законопроєкт про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною. Далі передамо його до парламенту", – йдеться в повідомленні.

Шмигаль зазначив, що Туреччина – серед п’ятірки основних торговельних партнерів України. Тому ця угода створює нові можливості для українського бізнесу.

Крім того, прем’єр анонсував, що будуть скасовані мита на значну кількість українських товарів, зокрема на 93% промислових.

Раніше

29 лютого Україна продовжила транспортний безвіз з Туреччиною.

Він передбачає двосторонні вантажні перевезення та перевезення транзитом. Для виконання вантажних та транзитних перевезень не потрібні дозволи. Домовленості також містять бездозвільний проїзд для порожнього в'їзду вантажівок.

Читайте також:
Україна, схоже, готується до дальніх ракетних ударів по Росії, – Defense Express Україна, схоже, готується до дальніх ракетних ударів по Росії, – Defense Express
Франція відправляє військових інструкторів в Україну, – Сирський Франція відправляє військових інструкторів в Україну, – Сирський
Железняк розповів, коли в Україні можуть підвищитись податки Железняк розповів, коли в Україні можуть підвищитись податки
Україна та Іспанія підписали двосторонню угоду про безпеку Україна та Іспанія підписали двосторонню угоду про безпеку