USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

Парламент ухвалив закон про єдину роумінгову зону з ЄС

Українці зможуть користуватися зв’язком у країнах Євросоюзу без додаткових платежів протягом чотирьох місяців, а європейці – в Україні
роумінг
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Верховна Рада ухвалила в цілому закон щодо імплементації норм європейського законодавства з питань роумінгу. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко у Telegram.

Тобто українці зможуть користуватися зв’язком у країнах Європейського Союзу без додаткових платежів протягом чотирьох місяців, а європейці – в Україні.

Зазначається, що документ спрямований на імплементацію актів законодавства Євросоюзу у сферах електронних комунікацій та радіочастотного спектра. 

Де можна скористатись безкоштовним роумінгом?

Наразі безоплатний роумінг надають 22 європейських та сім українських операторів – 3Mob, Data Group, Kyivstar, Lifecell, Ukrtelecom, Vega White, Vodafone Ukraine. 

Так, роумінгом можна скористатись в Австрії, Бельгії, Болгарії, Великій Британії, Греції, Данії, Естонії, Ірландії, Іспанії, Італії, Латвії, Литві, Молдові, Нідерландах, Німеччині, Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччині, Туреччині, Угорщині, Фінляндії, Франції, Чехії та Швеції.

Новини за темою: "Київстар" отримає ще один код на 10 мільйонів номерів – 077

Чому запровадили роумінг?

Зазначимо, що включення України до зони безплатного роумінгу Європейського Союзу є одним з основних пунктів оновленого Плану пріоритетних дій, який є дорожньою картою повного впровадження Поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС та подальшої інтеграції України до Єдиного ринку Євросоюзу.

Як підключити послугу?

Джерело: НКЕК

Читайте також:
У Німеччині вимагають скасувати допомогу українським біженцям: Уряд розглянув вимогу та ухвалив рішення У Німеччині вимагають скасувати допомогу українським біженцям: Уряд розглянув вимогу та ухвалив рішення
Вже цього місяця: Погоджено дату переговорів щодо вступу України та Молдови до ЄС Вже цього місяця: Погоджено дату переговорів щодо вступу України та Молдови до ЄС
ЄС готує обмеження для Грузії після ухвалення закону про ЄС готує обмеження для Грузії після ухвалення закону про "іноагентів"
Функції ТЦК можуть передати цивільним органам: У Раді вже обговорюють це питання Функції ТЦК можуть передати цивільним органам: У Раді вже обговорюють це питання