USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.76
Готівка
44.40
Втрати орків: 5 0 3 8 0 0 (+1460)
USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.76
Готівка
44.40

В Україні заблоковано YouTube-проєкт пропагандистки Панченко

Після початку повномасштабного вторгнення Панченко виїхала на територію РФ
Діана Панченко
Діана Панченко
Джерело: відкриті джерела

За запитом Центру протидії дезінформації РНБО на території України заблоковано YouTube-проєкт "Панченко", який просував наративи російської пропаганди. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації.

Засновницею та автором каналу є Діана Панченко, ексведуча підсанкційного телеканалу NewsOne, пов'язаного зі звинувачуваним у державній зраді Віктором Медведчуком.

Після початку повномасштабного вторгнення Діана Панченко виїхала на територію РФ, де продовжила знімати матеріали для свого YouTube-каналу на користь ворога.

Нагадаємо

У листопаді 2021 року Панченко заявила, що хоче поїхати до Росії і не бачить у цьому нічого поганого.

У квітні 2022 року Національне агентство з питань запобігання корупції спільно з Рухом "Чесно" внесло перші 100 осіб до реєстру державних зрадників. Є в цьому списку і Діана Панченко.

У грудні 2022 року Панченко повідомила, що поїхала до окупованого Донецька. Вона не могла опинитися на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської області в законний спосіб.

Президент України Володимир Зеленський у січні 2023 року підписав указ про введення в дію рішення РНБО щодо застосування персональних санкцій проти 198 діячів культури та медіасфери. Серед осіб, щодо яких запроваджені санкції, є Панченко.

У січні 2023 року СБУ повідомила Панченко про підозру за ч. 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників).

Читайте також:
Помер засновник і голова Помер засновник і голова "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко
Євросоюз ввів санкції проти Медведчука Євросоюз ввів санкції проти Медведчука
Зеленський підписав санкції РНБО проти російських ЗМІ Зеленський підписав санкції РНБО проти російських ЗМІ
"Суспільне" розпочинає марафон на Першому у рамках "Єдиних новин"