USD
НБУ
39.67
Готівка
40.05
EUR
НБУ
43.08
Готівка
43.55
Втрати орків: 4 9 5 0 7 0 (+1380)
USD
НБУ
39.67
Готівка
40.05
EUR
НБУ
43.08
Готівка
43.55

Палата представників США все ж схвалила виділення 300 млн допомоги Україні

Раніше ці кошти було виключено з проєкту оборонного бюджету США та винесено на окреме голосування
Конгрес США

Конгрес США

Джерело: відкриті джерела

Палата представників Конгресу США ввечері в четвер, 27 вересня, схвалила надання 300 мільйонів доларів допомоги Україні. Про це повідомляє The Hill.

Голосування відбулося після того, як лідери Республіканської партії Палати представників у середу виключили допомогу Україні із законопроєкту Пентагона про фінансування. Усі голоси "проти" надійшли від республіканців.

Спочатку ці 300 мільйонів доларів було включено в закон про фінансування Міністерства оборони на 2024 фінансовий рік, що викликало опір з боку деяких республіканців.

Спікер Кевін Маккарті зі свого боку заявив, що він виключить 300 мільйонів доларів із законопроєкту про оборону і проведе окреме голосування щодо фінансування. Але через день він сказав, що не буде відокремлювати допомогу Україні від законопроєкту про оборону.

Але пізно ввечері в середу Комітет з правил Палати представників в останню хвилину скликав слухання, щоб позбавити 300 мільярдів доларів із законопроєкту Пентагона і провести окреме голосування щодо фінансування.

Нагадаємо, Україна та Сполучені Штати Америки підписали меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці для забезпечення стійкості енергосистеми України. В рамках цього документу Вашингтон надасть Києву понад 500 млн доларів на зміцнення енергосистеми.

Також ми писали, що заступник радника Білого дому з національної безпеки з міжнародної економіки Майк Пайл відправив на адресу Координаційної платформи донорів лист із переліком реформ, які має зробити Україна для продовження надання їй військової допомоги.

Лист також надійшов українському прем'єру і на адресу Офісу президента.

Читайте також:
"Вони не заспокояться". Головне з інтерв'ю Зеленського про фронт, Захід та мирні ініціативи
Найбільше військовозобов’язаних українців, які за кордоном, оновили дані в Найбільше військовозобов’язаних українців, які за кордоном, оновили дані в "Резерві" з Польщі
НАЗК із 500 посадовців ТЦК виявило лише вісім порушників НАЗК із 500 посадовців ТЦК виявило лише вісім порушників
Міноборони законтрактувало озброєння на 237 мільярдів гривень, але потрібно щонайменше у два рази більше, – Безрукова Міноборони законтрактувало озброєння на 237 мільярдів гривень, але потрібно щонайменше у два рази більше, – Безрукова