USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

США запропонували Україні провести реформи для продовження військової допомоги

Лист із переліком реформ надійшов українському прем'єру та в Офіс президента
Білий дім
Білий дім, США
Джерело: Bloomberg

Заступник радника Білого дому з національної безпеки з міжнародної економіки Майк Пайл відправив на адресу Координаційної платформи донорів лист із переліком реформ, які має зробити Україна для продовження надання їй військової допомоги. Про це пише "Українська правда" з посиланням на документ.

Також лист надійшов українському прем'єру і на адресу Офісу президента.

У документі прописані зміни за пріоритетністю їх впровадження: 0–3 місяці, 3–6 місяців, один рік, 18 місяців.

Зокрема, вони стосуються функціонування Наглядових рад державних підприємств, антикорупційних органів (САП, НАБУ, НАЗК), Вищої ради правосуддя, загалом судової гілки влади.

Також пріоритетними протягом року відзначено зміни в роботі Міністерства оборони України та всіх силових відомств.

Пізніше у США підтвердили передачу Україні списку реформ для "якнайшвидшої інтеграції в Європу".

"У рамках діалогу, що триває з Україною та сторонами, зацікавленими у майбутньому успіху України, Сполучені Штати надали запропонований перелік пріоритетних реформ для обговорення та зворотного зв’язку на Багатосторонній координаційній платформі донорів для України у Брюсселі", – сказано у повідомленні посольства США в Україні.

У посольстві додають, що метою таких зусиль є визначення пріоритетів і консолідація кроків з реформування разом з Україною і ключовими зацікавленими сторонами.

Ознайомитися з повним переліком запропонованих реформ можна нижче.

Нагадаємо, раніше президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден призначив колишню міністерку торгівлі Пенні Пріцкер спеціальною представницею з питань економічного відновлення України.

У виданні The New York Times тоді написали, що нова посада свідчить про те, що адміністрація Байдена занепокоєна довгостроковим економічним виживанням України, попри триваючу війну з Росією.
 
Читайте також:
Командир 125-ї бригади, яка тримала оборону Харківщини під час російського прориву, йде з посади Командир 125-ї бригади, яка тримала оборону Харківщини під час російського прориву, йде з посади
Переважну кількість ударних бригад і полків ворог сконцентрував на Покровському напрямку, – Сирський Переважну кількість ударних бригад і полків ворог сконцентрував на Покровському напрямку, – Сирський
Україна перебуває на четвертому місці у світі за імпортом озброєнь Україна перебуває на четвертому місці у світі за імпортом озброєнь
Ключовою ціллю росіян під час балістичних обстрілів з т.о. Криму є портова інфраструктура Ключовою ціллю росіян під час балістичних обстрілів з т.о. Криму є портова інфраструктура