USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45
Втрати орків: 2 0 9 9 4 0 (+470)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45

Окупанти починають панікувати? Муждабаєв розповів про проукраїнські настрої в окупованому Криму

Айдер Муждабаєв
Джерело: UWN YouTube

Без повернення тимчасово окупованого Криму до складу України миру не варто очікувати. Заступник генерального директора кримськотатарського телеканалу ATR Айдер Муждабаєв в ефірі UWN розповів про причини паніки серед окупантів та чи є проукраїнські настрої серед мешканців окупованого півострова.

За словами Муждабаєва, "бавовна", яка продовжується в Криму, відбувається "не просто так". Люди справді співпрацюють з Україною. При цьому окупантам не вдається доповідати про затриманих диверсантів.

Без Криму перемоги не буде, а любов до Путіна зникне, як тільки він втратить владу

Муждабаєв зазначив, що повернення Криму – це питання часу і доки цього не станеться, жодної перемоги не буде.

Також при цьому наголосив, що любов до Путіна пройде, як тільки він втратить владу.

"Вони (росіяни, – ред.) люблять таке, вони ментальні злодії, ґвалтівники, вони люблять, коли сила панує, а коли справедливість панує, вони не люблять. Тому нічого дивного в цьому немає, що вони тікають. Вони ж розуміють, що це (Крим, – ред.) чуже, це не їх... але коли сила зникає і вони це відчувають. Усі процеси є закономірними", – сказав Муждабаєв.

Україна вже має готувати військові адміністрації для Криму

На питання про те, де брати людей для адміністрацій і чи можна залишати тих, хто зараз перебуває у Криму, Муждабаєв відповів, що про це треба було думати ще раніше.

При цьому він зазначив, що Україна не залишить у владі Криму тих, хто працював з окупантами.

"Є люди з Криму, багато українців, які там працювали і на різних галузях. Я сам таких бачив людей і їх треба шукати, їх треба готувати, треба з ними розмовляти, пропонувати. Державний апарат ми маємо відновити, а хто це робитиме... це абсолютна справа міністерств", – додав він.

Щодо завезених на півострів росіян, то Муждабаєв порекомендував їм бігти, оскільки Україна їх там не терпітиме.

Читайте також:
Угорщина показала відео з картою України без Криму. Реакція Києва Угорщина показала відео з картою України без Криму. Реакція Києва
Ремонтував техніку окупантів та перевозив особовий склад: Затримано поплічника ворога з Луганщини Ремонтував техніку окупантів та перевозив особовий склад: Затримано поплічника ворога з Луганщини
У Росії зросла частка тих, хто підтримує воєнні дії в Україні, – опитування У Росії зросла частка тих, хто підтримує воєнні дії в Україні, – опитування
Окупанти завезли на Окупанти завезли на "Кримський титан" вибухівку. Можуть готувати провокацію, – Херсонська ОВА