USD
НБУ
36.57
Готівка
38.35
EUR
НБУ
39.42
Готівка
40.90
Втрати орків: 1 6 7 4 9 0 (+920)
USD
НБУ
36.57
Готівка
38.35
EUR
НБУ
39.42
Готівка
40.90

Оксен Лісовий стане новим міністром освіти та науки. Що про нього відомо?

З 2010 року він є директором Малої академії наук України
Оксен Лісовий_1
Джерело: відкриті джерела

Наступного тижня в Уряді відбудуться кадрові ротації. Зокрема посаду міністра освіти та науки, замість Сергія Шкарлета, обійме Оксен Лісовий. 

Що відомо про Оксена Лісового

Джерело: відкриті джерела

Він народився 1972 року на Київщині у сім'ї дисидентів. Його батько Василь Лісовий був засуджений до 7 років позбавлення волі в таборах суворого режиму та 3 років заслання за підтримку шістдесятників.

Оксен Лісовий закінчив Решетилівське художнє училище народних промислів (спеціальність – художник-кераміст), Київський державний інститут культури (спеціальність – бібліотечно-інформаційні системи).

Працював учителем Києво-Могилянського колегіуму, тренером із фехтування та підтримував діяльність громадської юнацької організації "Січ".

Перебував на керівній посаді в генеральній дирекції ВАТ "Укртелеком".

З 2010 – директор Національного центру "Мала академія наук України".

У вересні 2020 року спільно з президентом Малої академії наук Станіславом Довгим ініціював заснування першого Музею науки в України.

Автор понад 250 наукових публікацій та 25 авторських наукових видань.

З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну 2022 року добровольцем пішов на фронт у складі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Водночас дистанційно продовжує виконувати обов'язки директора МАН України.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль анонсував наступного тижня в уряді низку звільнень та призначень

Теги: Кабмін
Читайте також:
Рада призначила трьох нових міністрів Рада призначила трьох нових міністрів
Відставка Шкарлета, Федорова та Рябікіна, складання повноважень Забродського: Як пройшов кадровий день в Раді Відставка Шкарлета, Федорова та Рябікіна, складання повноважень Забродського: Як пройшов кадровий день в Раді
Шмигаль анонсував кадрові ротації в уряді: Хто буде звільнений, а кого призначать вже наступного тижня Шмигаль анонсував кадрові ротації в уряді: Хто буде звільнений, а кого призначать вже наступного тижня
Українці придбали у Українці придбали у "Дії" півмільйона військових облігацій