USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30

Офіційно. Українська збірна з футболу продовжить відбір на Євро-2024

Рішення було ухвалено, незважаючи на заборону українським спортсменам змагатися на турнірах, де присутні росіяни та білоруси
Збірна України з футболу
Джерело: Facebook

Збірна України з футболу продовжить виступ у відборі на чемпіонат Європи 2024 року, незважаючи на наказ Міністерства молоді та спорту про заборону українським спортсменам виступати на турнірах, де присутні росіяни та білоруси. Про це повідомив голова Української асоціації футболу Андрій Павелко у Facebook.

"З огляду на рішення Виконкому Союзу Європейських футбольних асоціацій (УЄФА) від 27.05.2022 щодо розведення українських та білоруських футбольних команд під час жеребкування міжнародних змагань під егідою організації, виконуючи пункт 5 вищезазначеного наказу, структурні підрозділи Мінспорту, до повноваження яких віднесено координати, будуть здійснювати моніторинг участі українських команд в міжнародних змаганнях, в яких візьмуть участь і білоруські команди", – ідеться в повідомленні.

Він зазначив, що також немає жодних перешкод для виступів молодіжної збірної України на Євро-2023.

У чому річ?

Як відомо, раніше Міністерство молоді та спорту України заборонило національним збірним командам змагатися на турнірах, де будуть присутні російські та білоруські спортсмени.

Про те, чому є питання щодо цього рішення, ми писали тут.

До чого тут Євро-2024?

Варто зазначити, що збірна Білорусі продовжує брати участь у відборі Євро-2024 з футболу. Команда виступає в групі I, тоді як українська збірна грає в групі С. На цьому етапі турніру збірні ніяк не можуть зіграти між собою.

Також важливо зауважити, що, згідно з прогнозами букмекерів, шанси на те, що Білорусь зможе відібратися на Євро-2024, дуже малі.

Читайте також:
25 25 "нейтральних" спортсменів з РФ і Білорусі допустили на Олімпійські ігри в Парижі
Футбольну команду другої ліги очолить жінка Футбольну команду другої ліги очолить жінка
Хто, де, коли, як довго. Короткий гід по Євро-2024 Хто, де, коли, як довго. Короткий гід по Євро-2024
Міжнародна федерація шахів тимчасово позбавила Росію членства Міжнародна федерація шахів тимчасово позбавила Росію членства