USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 7 9 5 0 (+1150)
USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90

Німецький парламент провалив голосування за передачу Україні ракет Taurus, – ЗМІ

Проти резолюції проголосували навіть ті партії, які раніше виступали за передачу ракет Україні
Ракета Taurus_1
Ракета Taurus
Джерело: Мілітарний

Сьогодні під час голосування Бундестаг не підтримав проєкт резолюції про передачу Україні крилатих ракет Taurus. Про це повідомляє Der Spiegel.

За даними видання, "за" проголосували 178 депутатів, "проти" – 485.

Проти резолюції виступили "Зелені" і "Вільна демократична партія", які раніше схвалювали збільшення військової допомоги Україні, зокрема й крилатими ракетами.

Як зазначає видання, ініціативу партії ХДС/ХСС розцінили як спробу завоювати тактичну перевагу на внутрішньополітичних дебатах у Німеччині.

Крім того, "Зелені" виступили з критикою парламентської більшості за відмову схвалити заявки України на вступ до Євросоюзу і в НАТО.

Що може ракета Taurus?

Taurus KEPD 350/150 – дозвукова авіаційна оперативно-тактична крилата ракета великої дальності класу "повітря-поверхня" для високоточних ударів та ураження високозахищених та заглиблених цілей без заходу ракетоносія до зони ППО противника.

Базова модель KEPD-350 має тандемну бетонобійну бойову частину масою 481 кг, вага вибухової речовини – близько 50 кг. Маса заправленої – 1360 кг, порожня – 1080 кг. Гранична дальність польоту – щонайменше 500 км.

Новини за темою: Українським військовим знадобиться близько трьох місяців для навчання використовувати ракети Taurus, – Bild

Нагадаємо, що у вересні минулого року у Німеччині назвали строки ухвалення рішення щодо поставок Taurus в Україну. Тоді в уряді країни наголошували, що рішення буде зваженим.

Читайте також:
Середня зарплата в Україні зросла на 16,7%: У Держстаті розповіли, кому платять більше Середня зарплата в Україні зросла на 16,7%: У Держстаті розповіли, кому платять більше
Франція не відправлятиме в Україну війська в найближчому майбутньому, - Макрон Франція не відправлятиме в Україну війська в найближчому майбутньому, - Макрон
Telegram вживатиме заходів щодо Telegram вживатиме заходів щодо "проблемних каналів", на які вказала українська влада
Лежали майже рік: Міноборони під час аудиту виявило на складах майже 30 тисяч турнікетів Лежали майже рік: Міноборони під час аудиту виявило на складах майже 30 тисяч турнікетів